Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan beszéljem meg anyával...

Hogyan beszéljem meg anyával a szőrtelenítést? 13L

Figyelt kérdés

A szőr nálam nagyon látszik a lábamon, és a hónaljamon, szeretnék erről beszélni anyuval, de annyira félek. Egyszere megkérdeztem, hogy évzáróra nem vehetnék-e fel egy kis szempillaspirált és azt mondta, hogy nem, még túl fiatal vagy hozzá! Igazából szerintem is így van, meg őszintén nem is vágyom rá, de az osztályból már mindenki ilyen. Szóval csak ezért zavar. Vagy várjam meg amígy 14 leszek(december) és akkor beszéljek vele a szőrtelenítésről? Most már úgyis lehűlt a levegő hosszú hadrágot, meg hosszú ujjút húzok.

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2017. aug. 23. 08:00
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

,, szia anya!

Nagyon rosszul erzem magam, amiert ilyen szoros a labam, es szeretnem leborotvalni, kerlek segits benne. Tesi oran , mikor atkell oltozni, en mindig a wc-ben vagyok, annyira szegyenlem. ,,


Megha nem is igyvan, kicsit lehet fullenteni. :)

Aztan ha megengedi, nagy puszi erte!


A spiralt szerintem hagyd, max ha annyira szeretnel sminkelni, egy halvany arnyalatu szemhej pudert tehetsz fel, vagy szinezett ajakbalzsamot.

2017. aug. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Nem is muszáj megkérdezned. Egyszer suli után, vagy ha arra jársz beugrasz egy dm-be vagy rossmannba és veszel egy csomag eldobható borotvát. Ha más nincs, még valami tescoban vagy sparban is lehet kapni, biztos van pár száz (max. 1000) forint zsebpénzed.
2017. aug. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát én soha ilyesmiről nem tudtam anyámmal beszélni... Persze anyámnak ez a szőr dolog eszébe sem jutott volna, mert az ő fiatal korában annyira még nem volt ez "elvárás", meg ő amúgy is szőke....

Én még arról se tudtam vele SOHA beszélni, hogy megjött... Soha, érted? Anyám azt hiszi, hogy nekem meg sem jött... :)

30N


(Ja végül soha nem is beszéltem ezekről vele, de csomó minden másról sem. Sosem volt köztünk igazi anya-gyerek kapcsolat. Mindent titkoltam előle vagy titokban csináltam, és később azért sem avattam be egyéb fontos dolgokba sem. Nem volt jó így felnőni, de ez van.)

2017. aug. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolso: mintha magamrol olvastam volna. :D
2017. aug. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! ;)
2017. aug. 23. 10:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Máshol nem zavar a szőr? A barátnők támogatják egymást. Ha az ember nem volt pap smear the first place in my life and don't sale of the company to get a Wing Chun Kung fu.
2017. aug. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!