Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Hogy tudok új életet kezdeni? Jelenlegi kamú barátoktól elhatárorolni? 26 /f

Se pénzem se semmim nincs. Város ahol lakom teljesen tönkre teszi az életem. Munka alig szórakozóhely alig (ami van mindig balhé van 2 hete is tömegverekedés volt) emberek borzalmasan. Kimész a városba nem kell 10 perc máris alakul valami balhé. Alig van barátnak nevezhetö valami. Hiába próbálok hozzá álni valakihez csak a lehúzás lesz belöle.

aug. 13. 17:52  Privát üzenet  

A válaszok
Gyűjtesz egy kis pénzt, és elköltözöl másik városba, legalább 100 km-rel arrébb, albérletbe, amellett új munkahelyet is keresel. Csak így lehet.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont aug. 13. 18:24 Privát üzenet
Attól tartok, Te ugyan olyan balek vagy, mint pl. én, és még húszegynéhány kollégám. Gyere a mi kisvárosunkba, a főnököm pont ilyen mentalitású alkalmazottakat keres, és a jelek szerint talál is.

A válaszíró 60%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont aug. 13. 18:35 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Jó ötlet barátoktól autót venni illetve eladni nekik?
Ha elköltöztök egy új városba, családtól, barátoktól távol, hogy kezdtek új ismeretségbe?
Nektek ez rosszul esne a legjobb baratoktol?
30 körüli nők: Milyen okai lehetnek annak, hogy eltávolodtok közeli, régi barátoktól?
Csak szerintem szégyen hogy Facebookon a likeok meg a dicsérő kommentek mind a legjobb barátoktól/rokonoktól kapott?
Lányok, ti sima barátoktól is szívesen fogadtok ölelést?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!