Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha elköltöztök egy új városba,...

Ha elköltöztök egy új városba, családtól, barátoktól távol, hogy kezdtek új ismeretségbe?

Figyelt kérdés
Tudom tudom, első körben munkahely, de ha még nincs? :) Ti hogy kezdtek új életet?
2018. aug. 22. 10:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Nos, Svájcban nincs olyan, hogy nincs munkahely, mert akkor nincs tartózkodási engedély sem (hacsak nem eltart valaki).


Szóval nekem melóhely és bérlakással kezdődött. Barátok pedig nincsenek, néha pár kollégával elmegyünk sörözni, de a jóbarátok mint Mo-n vannak :)

2018. aug. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A kollégák kollégák. Mi is eljárunk néha ide-oda, de attól még én sem osztanám meg senkivel a magánéletem minden titkát közülük.

Mi a szomszédainkkal barátkoztunk össze viszonylag gyorsan, illetve sok gyerekkori barát kötött ki a környéken, így nem szenvedünk hiányt. :)

2018. aug. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!