Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés

Szükségem van a pszichológusomra, de csak ősszel mehetek hozzá újra, mit tegyek?

Kezdek visszaesni a kezdeti állapotba... mikor jártam hozzá jobb volt, pedig semmit sem csináltunk szinte. Most viszont nagyon rosszul vagyok, szükségem van segítségre, de nem tudom honnan kaphatnám meg ezt

Keress kérdéseket hasonló témákban: mentális egészség, egyedüllét, magány, pszichológus, démon

aug. 14. 22:30  Privát üzenet  

A válaszok
Lehet csak arra vágysz, hogy valakivel meg tudd beszélni ezáltal kiadd magadból a gőzt.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont aug. 14. 22:37 Privát üzenet
Online is lehet írni pszichológusoknak. Pl Mindennapi pszichológia, azt hiszem.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont aug. 14. 22:52 Privát üzenet

Magadnak miért nem tudsz segíteni picit sem?

A pszichológus nem fogja megoldani a problémádat! Azt neked kell, csak te tudod megcsinálnibaz életedet magadnak!

Persze, a pszichológus rá tud vezetnindolgokra, iránymutatást ad, de nem több ennél!

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont aug. 15. 09:42 Privát üzenet

Hívd fel, hátha ad időpontot korábbra/ meghallgat telefonon/ emailen

Vagy írd ki magadból (napló, vagy nekem is írhatsz, ha gondolod)

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont aug. 15. 10:35 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ez normális? Nem tudom, hogy mire vágyom, mire lenne leginkább szükségem az életben.
Valaki tud cigányul? Egy kis segítségre lenne szükségem.
Példákra lenne szükségem a megírásához. Valaki adott be már ilyet? Mit írjak?
Egy kis gondban vagyok, mielőtt bárki is elítélni, TANÁCSRA van szükségem, tudom, hogy nem jó ez így, de nem látok kitutat. Mit tanácsoltok?
Nem volt még párkapcsolatom. Miért akarnak arról meggyőzni, hogy szükségem van rá?
Van egy nagyon meleg télikabátom, amire már nincsen szükségem, arra gondoltam, hogy odaadnâm egy hajléktlannak, de csak úgy oda vinni neki az utcán nem furcsa vagy bántó?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!