Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Orbán Viktort miért bántják...

Orbán Viktort miért bántják az emberek?

Figyelt kérdés
Nem fizikailag,hanem szavakkal a lelkébe gázolnak,hogy O1G meg a magasságán viccelődnek és rosszindulatú pletykákat terjesztenek a származását illetően.Gúnyolódnak a szülő faluján meg az értelmi képességein azt terjesztik róla,hogy elmebeteg és Grazba jár.Csúnyákat mondanak neki,hogy a Dunába lökik meg,hogy fel akasztják a lámpavasra.Szerintetek ezek a dolgok neki nem fájnak?Orbán is emberből van neki is van lelke.Mért kell ez?

2019. aug. 15. 04:57
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
En bantanam a langszoroval is, de nem engednek a kozelebe.
2019. aug. 15. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
93%
Szerinted Putyinnak, Trumpnak vagy Merkelnek talán nyugodtabb életük van? Egy ország vezetőjének sokmindent el kell viselnie, pl. leginkább azt, hogy nem mindenki fogja kedvelni.
2019. aug. 15. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
8%

Oa legjobb minisztertetek eddig.Inkabb tisztelnetek kellene.Biztos o sem tokeletes.De kialt Magyarorszagert legalab.

Az a gizda gyujts ra Ferenc meg Meddgyesi csak kirabolta az orszagotokat es hazudtak reggel,delben,este.

2019. aug. 15. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
93%
Mert ő is bántja az embereket.
2019. aug. 15. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Ugye ez csak egy kamu kérdés?
2019. aug. 15. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem ezt az egészet, igazából szeretnék is egy gyűjtést szervezni neki, hogy kompenzáljam emme rosszindulatú honfitársaim rosszindulatú honfitlanságát.

Természetesen nincsen meg szeretett vezetőnk számlaszáma és régi álmom is, hogy személyesen találkozzak vele, így az én számlámra lehet majd utalni az adományokat. (Bízzatok bennem, becsületes vagyok, mint Viktor!) És amint összejött egy M4A4-es gépkarabély ára, megyek és megajándékozom valamivel...

2019. aug. 15. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
93%
OV-t, mint magánembert nem bántja senki. Ő azonban egyben politikus, miniszterelnök is, akinek az állampolgárok érdekeit kellene "intézményként" képviselnie és ebben a funkciójában nem teljesít megfelelően. Egy miniszterelnök valóban nem lehet(ne) elmebeteg, mert akkor a hamis valóságképe miatt nem képes mások érdekeit képviselnie. Ilyen értelemben egy "intézménynek" nincsen lelke.
2019. aug. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Találtam darkneten SCAR Mk.17-est...😍😍😍
2019. aug. 15. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
92%
Az nem bántja, hogy mit művel az országgal? Egyébként vastag a bőre a politikusoknak, ne aggódj, nem sírja álomba magát esténként.
2019. aug. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
17%
Mindig vannak irigyek,akik pletykákkal tönkretesznek olyan embereket akik hatalomra jutottak vagy híres emberek. "Az irigység elismerés álruhában." Ez természetes.
2019. aug. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!