Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem bírom már elviselni ami...

Nem bírom már elviselni ami itthon van de nem tudok elmenni. Mit tennétek a helyemben? 19l

Figyelt kérdés

Soha nem volt jó életünk de ahogy nőttünk én és a testvéreim úgy lett egyre rosszabb minden.

Sajnos az iskolát otthagytam, nem tudtam járni ilyen család mellett. Nem volt pénz, nem volt semmi. Tudom most azt gondolod biztos lett volna valami lehetőség hogy járjak, nem volt. Otthagytam már kilencedikbe, eleinte még zűzös volt mivel 16 éves kortól lehetett ki iratkozni de megoldottak a tanárok és magantanulo lettem. Aztán 16 évesen végleg ki iratkoztam.

Azóta itthon vagyok. Esélyem sem volt eddig dolgozni, mivel iskola meg tapasztalat nélkül sehová nem vesznek fel még konyhai kisegítőnek sem vesznek fel egy fiatal lányt mivel nincs tapasztalata.

A helyzet nagyon rossz itthon.

Apám iszik, anyámnak tonkrette az életet a szeretője, nem normális semmi nem érdekli, nekem meg ők tettek tönkre.

Valamiért a testvereimhez nem úgy állnak mint hozzám.

Az is mehtudtam másoktól, hogy nekem nem az a férfi az apám akit gyermekkoromban annak hittem. És ez több mint valószínű hogy igaz.

A húgom most 16 éves, azokban a ruhákban jártam világ életemben ami már neki nem kellett.

Pedig fiatalabb nálam.

Van még 2 bátyám, hozzájuk se állnak úgy ahogy hozzám.

Apa 2 hetente jön haza, minden nap felhivja mindhárom gyereket hogy miujság, engem nem.

Anya a munkából mindhárom gyereket felhivja, engem nem.

N

Utalnak engem.

Minden nap azt ordibaljak nekem hogy álljak el dolgozni, de hogy álljak el dolgozni mikor nincs pénzem a buszra és ők megmondjak hogy nem adnak!?

Nem tudom mit tegyek elegem van ebből már öngyilkos gondolataim vannak mert kilátástalan minden.

Senkim nincs egyszerűen ezen a világon!

Nem tudom hová menjek dolgozni nem vesznek fel sehová.

Azért is én vagyok a bolond mert nincs gyerekem meg férjem 19 évesen anyám látszólag bele van betegedve. Nem értem hogy lehet ilyen valaki?

Mar arra is gondoltam hogy elmegyek innen valahogy lopok annyi pénzt a buszra hogy bemenjek a városba valahogy és ott lesz ami lesz.

Egyszerűen nem tudom mit tegyek!

Nem Budapesti vagyok. Ott több lehetőség lenne dolgozni de itt még konyhai kisegítőnek sem vesznek fel pedig voltam probanapon vasárnap eldol milesz ha felvesznek nagyon boldog leszek egy hónap után veszek ki szobát és elmegyek innen végre de ha nem fogalmam sincs mi lesz. Nem várom meg hogy 20 éves legyek....

Mit tennétek????

Mit tegyek?


2019. aug. 15. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pl gyártósorra felvesznek 8 általánossal is.
2019. aug. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16%

Megértelek. Én is a költözést tervezem, hogy végre nyugtom legyen, és függetlenebb lehessek. Gyárba simán felvesznek téged opeeátornak pl. :)

Igaz, nem Pesten, de tudok pár helyet, ahová most is keresnek embereket.

2019. aug. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Felejtsd el őket, találj valamit amit élvezel :) Tereld a figyelmed.. Írj ha szeretnél, szivesen segitek ha van kedved beszélgetni, nekem is szar egy csomó minden, megértem.. :/
2019. aug. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnálattal hallom. Bár kicsit nehéz úgy segíteni, ha valaki nem élte át ezt...

Bátyáid dolgoznak? Milyen a kapcsolatod velük?

Próbáld meg esetleg a bolti kisegítő, esetleg bolti raktáros munkát. Elég sok helyen keresik a munkaerőt.

Vagy közvetítőn keresztül külföldre, később. Autómosón keresztül takarítóig mindenkit keresnek.

Ha akarsz irhatsz privátot is.

2019. aug. 16. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!