Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni olyankor,...

Mit lehet csinálni olyankor, ha a szüleim miatt állandó gyomorgörcs van itthon és nem bírom elviselni?

Figyelt kérdés
Állandóan kiabálnak vagy szitkozódnak velem vagy jobb esetben hozzám sem szólnak. Már lehet olvastatok itt pár kérdését, mert főleg, akkor csinálják mikor beteg vagyok. A hiányzás a mindenük és ha tényleg nagyon beteg vagyok, például lázas, akkor is elhatározzák, hogy pokollá teszik az életemet itthon. Depressziós leszek ettől a helyzettől és magamat okolom, hogy miért lettem beteg. Tényleg a legrosszabb helyzetekben leszek az, de nem tehetek róla. Tesznek róla ilyenkor, hogy azt is megbánjam, hogy megszülettem. Mindig ez volt, pont ezért nem hiányoztam sokat soha. Most beküldtek 39 fokos lázzal dolgozatot írni és jól elrontottam én meg. Orvosnak meg azt hiszik, hogy hazudok, ezért sokszor elmenni sem merek. Ott is görcsben vagyok, hogy a szüleimnek kedveztek és nehogy lecsesszenek, mikor hazajöttem. Évente 3-4 nap betegség miatt tényleg ezt kell csinálni?
2016. dec. 13. 07:36
 1/2 anonim ***** válasza:

hány éves vagy?

miért nem ülsz el velük megbeszélni?

gondolom azért idegesíti őket ha beteg vagy, merthogy lemaradsz a suliban stb.

2016. dec. 13. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem lehet velük megbeszélni, ezt nem. A hátam mögött beszélnek ki.
2016. dec. 13. 07:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!