Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A szaporodás az ember genetiká...

A szaporodás az ember genetikájában van. Az az ember, aki nem akar gyereket, tulajdonképpen genetikai problémával küszködik?

Figyelt kérdés
2019. aug. 16. 00:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Persze. Aki pedig ilyen kérdést tesz fel, az tulajdonképpen agyi problémával küszködik.
2019. aug. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
nem
2019. aug. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%

Ennek a kormánynak én se fogok gyereket szülni, csakazért sem!


Üdv Béla

2019. aug. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem genetikai problémával küzdenek azok, akik nem szeretnének gyereket. Rengeteg ok állhat a háttérben, a legtriviálisabb az anyagi háttér (hiánya) lehet. Sokan a testük változásától tartanak, de attól, hogy valaki nem szeretne gyereket még nem jelenti azt, hogy a véleménye nem változhat meg.
2019. aug. 16. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
Mar igy is hatalmas a tulnepesedes. Tulajdonkeppen akik most vallalnak gyereket, azoknak fogalmuk sincsen, hogy milyen vilagban fog felnoni a gyerekuk. Sajnos 4-5 milliard hulyevel tobb van a foldon, mint amennyinek lennie kene es ez meg is latszik az okologiai labnyomunkon.
2019. aug. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Aki ilyen felfogással éli az életét az ne is szaporodjon. Ha meg szaporodik, isten nyugosztalja a gyereket.
2019. aug. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Végülis igen, csak hát szar elfogadni, hogy bammeg, tényleg.
2019. aug. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Az ember pont attól ember, hogy képes túllépni ösztönös késztetésein.
2019. aug. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

# 5!

+1. Sőt, +2.



Valami lehet egyébként a kérdésben.

Én valahogy úgy érzem, hogy egy középkorúnak, aki már nem teljesen egészséges, kibulizta már magát (vagy kihobbizta, dolgozta, tanulta; bármi, értsd: "kiélte"); az összes ismerőse családos... Nos, neki is az egyetlen igazi örömöt a saját gyerekei jelenthetnék. Ezért nem bánnám, ha megváltozna a saját álláspontom.


Én élethelyzetbeli okok miatt sem szeretnék. Jelen állás szerint azt mondom, hogy 6-7 év múlva állhatnék készen az anyaságra, akkor meg már késő. Igenis nem akarok későn szülni és pont. Igen, az én családomban is van, aki 40 évesen szült. Lelke rajta.

Ha pedig meggondolatlanul hamarabb szülök, amikor még nem állok készen, az rám nyomhatja a bélyegét és ezáltal a gyereknek se lesz jó ugyebár.


Mentálisan nem túlzottan vagyok oké. Jó-jó, amikor jobb a kedvem, kiegyensúlyozott vagyok, kevésbé látszik, kevésbé hangsúlyos. Akkor is, amikor egy társaságban pl jót dumálunk vagy sportolunk, mert akkor nyilván az adott pillanatra figyelek.

Viszont az asperger / szociális fóbia / szorongás közül valamelyik vagy mindegyik tuti bennem van plusz egy idegbeteg vagyok. Pont, mint anyám. Pont úgy viselkedek idegesen. Az utánam jövőket ő nevelte, hagyjuk, hogy hogyan... :( :'(

Tehát komoly terápia is kell, ha úgy döntök, hogy gyerek. Ha nem, akkor is.

2019. aug. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 nemaRendőrség ***** válasza:
0%

>Rengeteg ok állhat a háttérben, a legtriviálisabb az anyagi háttér (hiánya) lehet.


Ekkora baromságot, már nem azért. Pont a legszegényebb rétegeknek van a legtöbb gyereke.

Simán kabzsiság ha valaki nem válal gyereket

2019. aug. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!