Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A szaporodás az ember genetiká...

A szaporodás az ember genetikájában van. Az az ember, aki nem akar gyereket, tulajdonképpen genetikai problémával küszködik?

Figyelt kérdés
2019. aug. 16. 00:08
1 2
 11/17 nemaRendőrség ***** válasza:
0%

"Mar igy is hatalmas a tulnepesedes."


Netto baromság, fekákból van túl sok, meg arabokból. A fehér emberek éppenhogy fogynak.


"Tulajdonkeppen akik most vallalnak gyereket, azoknak fogalmuk sincsen, hogy milyen vilagban fog felnoni a gyerekuk"

Mert 100-200-3000 éve minden háztartásban megtalálható volt a jósgömb és tudták pontosan mikor kell gyereket csinálni...

Csak szadista volt mind és háború idejére tervezték hogy pont 20 éves legyen. Komolyan... nem értem


Felcserélted az okot az okozattal. Nem azért nem vállalnak gyereket mert rossz lehet a jövő, hanem azért lesz rossz a jövő mert nem vállalnak gyereket.

Soha nem látott béke és gazdagság korában élünk

2019. aug. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
79%
Kis rendőr barátunk már megint hülyeségeket beszél. Mint általában.
2019. aug. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 nemaRendőrség ***** válasza:
0%
Bizonyítsd
2019. aug. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
78%

Neked mit bizonyítsak? Nem érsz annyit. A többieknek meg elég bizonyíték minden megnyilvánulásod. Fölöslegesen nem vesztegetem az időm.


Oh, és én se akarok gyereket, lassan úgyis késő lesz.

Plusz ahhoz, hogy felfogd, hogy igenis túl sokan vagyunk a bolygón, előbb emberszámba kéne venned a fehéren kívül a többi _embert_ is. Ember az ember, legyen bármilyen színe. Ha annyira zavar, hogy más színű emberek vannak többségben, hát nosza menj és irts belőlük, hogy legyen hely a fehéreknek. Nem mintha ez egy okos és tisztességes ötlet volna, de hozzád meg a többi hasonló rasszista nyomorulthoz pont illene.

Uff.

2019. aug. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Örökletes epilepsziával küzdök, habár nagyon jól kezelhető, tünetmentes vagyok, de én nem akarok beteg gyereket nemzeni. Sem nekem, sem neki, sem a páromnak, sem a társadalomnak nem lenne jó.

F

2019. okt. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Az aki ilyen kérdést fogalmaz meg szimplán elmebeteg.

A diktatúrákban pont ugyanezt a mentalitást nyomják.


Egyébként meg semmi közöd hozzá hogy más miért nem akar gyereket ez mindenikek magánügye.

2019. nov. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Az ember, mint tudatos lény, sokkal összetettebb puszta genetikai kódoknál. A személyes vágyak, gondolatok, élmények, sajátos élethelyzetek sokmindent felülírnak, és ez nem feltétlenül rossz. Arról viszont nem szabadna megfeledkezni, hogy a másik ember személyes döntéseit illik tiszteletben tartani, még akkor is, ha azzal nem értünk feltétlenül egyet.
2022. aug. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!