Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Járnátok olyan szolgáltató...

Járnátok olyan szolgáltató helyre, ahol távozás után cikizik a vásárlót?

Figyelt kérdés

Fodrászatban voltam, két fodrásznő dolgozik egymás mellett. Az én hajamon még dolgozott, akihez nentem, amikor a másik vendége elment és elkezdték kibeszélni a nőt, meg nevettek rajta.

Először jártam itt, de valahogy nem szívesen mennék vissza, pedig tetszett a frizura és a szín. Ti járnátok ilyen szalonba?


2019. aug. 16. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
De undorító, biztos nem, és lehet, hogy még másoknak is elmesélném.
2019. aug. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem mennék vissza.
2019. aug. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ráadásul a fodrászatban nem vásárló vagy, hanem kliens, ami még erősebben kifejezi, hogy bizalmi viszonyról van szó. Végülis a fejedet adod a kezébe, és nála olló vagy borotva van, igaz?


Rajta múlik, hogy jól válassza ki neked a stílust - megbeszélve veled -, hogy jól csinálja meg a hajadat. Ha megaláz, ha röhög a hátad mögött, ha kicikiz, akkor én soha nem tenném be oda még egyszer a lábamat. Sőt, nálam az a helyzet, hogy igen hamar és meglehetősen keményen kiosztom őket azért, amit műveltek velem. Az a biztos.

2019. aug. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

De az is biztos, hogy mindegyik fodrász ezt csinálja.

Munkámbol kifolyólag nagyon sokat ismerek, és egyik gusztustalanabb a másiknál.

A vendégeket egymásnak is kibeazelik, viszont nekik nyilván kedveskednek, borravaloert, és hogy visszamenjenek.


Mind egy mukedves pletyka fészek.

2019. aug. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Távozáskor azért én is tettem volna valami csípős megjegyzést. Ahova én járok, ott sokkal intelligensebbek a fodrászok. És ezért még csak nem is kell felárat fizetni. Amolyan a városban átlagosnak számító árakon dolgoznak.
2019. aug. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék többet a helyedben. A gond ott van inkább, hogy nagyjából mindenhol ez megy sajnos
2019. aug. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen szolgáltatást nyújtanak. Ha nekem megéri elmegyek szívesen, max neten terjesztek egy pletykát róla, pl. A Google-n lehet róluk véleményt írni, akkor írok.
2019. aug. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugyanezt csinálta itt a városunkban egy fodrász kiscsaj. Csak hozzá az anyja ült be, (gondolom, unatkozott otthon), aztán amikor elment a vendég, jól kidumálták. Én is egyszer voltam csak, pedig arany keze van a fodrásznőnek, kár így elcseszni a bunkó anyjával. (Ez az üzlet itt van a házunktól 100 méterre, de inkább helyijáratra ülök, és bemegyek a városközpontba fodrászoltatni.)
2019. aug. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!