Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Teljesen le rontottam az egészet?

Teljesen le rontottam az egészet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kérlek segítsetek. Nemrég találtam a neten egy félbértatós lovat. Elmentünk megnézni, minden okés volt. De kideült hogy elégé sokba kerül. Anyukám mondta, hogy nyugodtam megkaphatom, ki tudjuk fizetni. Ez igaz is, a szüleim jó keressenek. De úgy éreztem hogy nem érdemlem meg hogy ilyen luxusban éljek. Erre is mondta Anya, hogy jól tanulok és hogy szerinte megérdemlem. De végül ez a nem érdemlem meg érzés nem tünet el. Azt hazudtam, hogy nem tetszik a ló, meg hogy rossz a hely pedig nagyon nem. És most hogy le lett mondva a ló nagyon megbántam. Most olyan érzésem van, hogy soha többet nem akarok lovat látni, pedig eddig nagyon nagyon szerettem őket. Most mit csináljak? Imádkozz vissza magam a bértartóhoz? Vagy ez már el van rontva?

2018. júl. 10. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb találd ki, hogy pontosan mit is akarsz. Nem rosszindulatból írtam, ez a tanácsom.
2018. júl. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondd el a szüleidnek, amit most itt leírtál és beszéljétek meg.
2018. júl. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elég relatív lehet az a jó tanuló státusz ilyen írásképpel...
2018. júl. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Remek tanuló lehetsz, csak épp 7 sort nem tudsz helyesen és értelmesen leírni... tudom, felvidéki vagy :)
2018. júl. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Írni meg majd megtanulsz
2018. júl. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!