Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon sok mindenről lemaradta...

Nagyon sok mindenről lemaradtam, ha 24 évesen nem volt barátnőm, illetve se barátaim nem voltak, és discoban sem voltam?

Figyelt kérdés

#Lemarad@s
2019. aug. 20. 17:43
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
25%
Eléggé, de nem a diszkón aggódnék.
2019. aug. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
De miből maradtam ki
2019. aug. 20. 18:29
 13/19 anonim ***** válasza:
26%
Az életből, a normális fejlődési szakaszokból, tapasztalatszerzésből. Úgyhogy megmaradtál agyilag gyereknek. Nagyjából ennyi. Dilidoki még segíthet, hacsak nem akarsz egész életedben vergődni és panaszkodni az interneten idegeneknek. Mondjuk abban már elég jó vagy.
2019. aug. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
73%

Az az oka karcsikám, hogy a siránkozáson kívül nem vagy hajlandó semmit tenni saját magadért. Ennyi. Nincs itt semmi csoda és átok a háttérben, csak simán önmagad útjában állsz.

De beléd aztán tényleg kár a szó. (És az oxigén is.)

Btw, nem rég még öngyilkos akartál lenni, mert besértődtél a válaszokon egy másik kérdésednél... (na ezért vagy még fejben gyerek, pl.)

2019. aug. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

"De miből maradtam ki"


Haverok, ismerkedés, bulizás, csajozás, első szerelem.. mit kell ezen magyarázni? Ennek a korszaknak nagyjából fújtak. Persze harminc fölött is várhatnak kalandok az életben, de az életút egyik legizgalmasabb részét úgy tűnik sajna átaludtad..

2019. aug. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
74%
Semmiről max a lehozásokrol hogy, 3000 ft fizetsz egy ittalértt.A barátnőről semm marattál le igazábol miről beszéltél volna hogy, a tanárnénni milyen gonosz.Csak most kezdödik bár én a 30 nőket kedvelem szerintem akkora lesznek normálisak :.
2019. aug. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
73%

Jó hát szegény karcsika csak ennyit tud, azért van ott, ahol.

Engem meg azért zaklat, hogy ÉN segítsek neki. Pf. Én, aki mindig rommá oltja. Lehet még stockholmos is, nem csak életképtelen.

2019. aug. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
66%
Önigazolást keres, és ha nem kapja meg dühbe gurul.
2019. aug. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
62%
Az egészen úgy hangzik, mint az egyik mentális betegség tünete. Pszicho vagy nárci? Hm. Vagy keverem?
2019. aug. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!