Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Normális, hogy ezért lecseszet...

Normális, hogy ezért lecseszett az orvos?

Figyelt kérdés

Egy éve, a szemészeten írtak föl szemüveget, amit nem nagyon hordok, mert műszempillám van, és zavar, ha rajtam van a szemüveg, ugyanis olyan hosszú, hogy hozzáér, és mindig megakad ha pislogok. Ma kellett mennem a szemészetre, és kérdezte, hol a szemüvegem? Mondtam otthon. És erre mondta, hogy a szemüveg azért van, hogy rajtunk legyen, de olyan kioktató hangon, mintha az apám lenne... Mondtam, hogy a szempilláim miatt zavar, és akkor azt mondta, "istenem, ezek a fiatalok". De most komolyan, mi köze hozzá, hogy hordom-e a szemüvegem, ki ő, hogy számon kérje rajtam? Normális az ilyen?


L/17


2019. aug. 21. 16:31
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
96%
Általában megértem a tiniket, de te hülye picha vagy.
2019. aug. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
97%

Nagyon buta vagy.

Okkal van szemüveged, a te érdekedet szolgálja.

Megértem a reakcióját.


18/L

2019. aug. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
84%
Jézusom, ezt a h*lye tin#***át. Tipikus mai lány.
2019. aug. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
94%

" Normális az ilyen?"


Ö igen, TE nem!

2019. aug. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
97%
Mondjátok, hogy ez csak egy béna kamu kérdés!
2019. aug. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
97%

"De most komolyan, mi köze hozzá, hogy hordom-e a szemüvegem, ki ő, hogy számon kérje rajtam?"


Miért mész vissza kontrollra, ha szándékosan megtagadod az orvos tanácsát, majd neked áll feljebb (és nincs igazad sem)? Ha nem akarsz szemüveget, akkor feleslegesen veszed el mástól az időt, amíg bent vagy.

2019. aug. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
92%
Ba*dmeg ő az orvosod igen joggal mondja hogy szemüveget hordj. de ha 40 évesen max 2 méterig akarsz ellátni akkor jó hülye vagy
2019. aug. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
91%
Jaajj a műűszempijjááád. Akk vakuljá' meg....
2019. aug. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
86%
Normális, még így is kedves volt veled, amilyen ostoba vagy.
2019. aug. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha az állami egészségügy keretében történt a vizsgálat, akkor érthető, hiszen az egészségügyi járulékot fizetők pénzén történt a vizsgálat (ezek szerint teljesen feleslegesen), ami a pénzbe kerül, de téged láthatóan ez nem érdekel.
2019. aug. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!