Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy kell diétázni? Az orvosom...

Hogy kell diétázni? Az orvosom lecseszett pedig nem eszem sokat. A lábaimra mondta h így bajok lesznek szülésnél és ha sokat hízok nem vállalhat el. Fogadott orvos. Vkinek tipp?

Figyelt kérdés
2015. márc. 13. 20:45
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
31 hkm
2015. márc. 13. 20:45
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Terhesen nem ajánlatos diétázni. Egyél kevesebbet egyszerre.
2015. márc. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Hát, mondjuk ha elmondanád, hogy mi bajod, akkor többet tudnánk segíteni.

De ha már egy magánorvosnak fizetsz, tőle is elvátható lenne, hogy a lecseszés mellett legalább elmondja, mit kellene tenned. Miért nem őt kérdezed?

2015. márc. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Az első dokim nekem is ezt mondta. Mondjuk ő hozzáette, hogy kerüljem a fehér kenyeret, a tésztát, figyeljek a szénhidrát-bevitelre. Olyan általános szabály ez, tehát olyan sokkal okosabb nem lettem.

Nekem mondjuk szerencsém volt, mert nem híztam terhesen sokat, de ez szerintem nem csak attól függ mit eszel.

Második terhességemkor már olyan dokit választottam, aki nem csak a hízással foglalkozik, hanem érdemben ad tanácsokat is, ha szükséges.


Amúgy hány hetes vagy és mennyit híztál?

S miket eszel?

2015. márc. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Gondolom, nem ok nélkül mondta, hiszen mindkettőtök egészsége múlhat ezen, a babára sincs jó hatással, ha az anya elhízik.


Dietetikust keress meg, ő össze tud állítani megfelelő étrendet, amiből a baba és te is megkapjátok, ami szükséges, de mégis segít a súlyodat kordában tartani. Ne hallgass azokra, akik szerint ez árt, mert kettőt kell enni, meg enni kell, amit kívánsz, az egészségetek nem ezen múlik, sokkal inkább a súlyodon. :)

2015. márc. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nézz utána neten a kismama diétának, amit a cukrosoknak szoktak adni, azt biztonsággal alkalmazhatod terhesség alatt is. Mennyivel kezdted és mennyit híztál? Azért az orvosod cseszegetés helyett segíthetne is...
2015. márc. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Annyit mondott h egyek fehérjedús kajákat meg sómentesen egyek. Pajzsmirigyes vagyok a 12.héten voltam 79,5 most 3 hete 90,5. Nem eszem sokat ezért nem értem. A védőnő se szól semmit. Ott meg mindig ruhába csizmába mérnek ami nyilván még plusz.
2015. márc. 13. 21:20
 8/18 anonim ***** válasza:
Milyen magas vagy?
2015. márc. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
163cm. Régen 54kg voltam. Utána mire kiderült a betegségem addigra feljött 20 kg amit azóta se tudtam leadni diéta és torna mellett sem.
2015. márc. 13. 21:32
 10/18 anonim ***** válasza:
Igen sok de sajnos egy betegség hiába kezelve van, utána nehéz mindent visszaállítani. Meg kéne próbálni hogy legalább ne nagyon hizzal tovább, ahogy írtak is Előttem étrendet összeállíthatna neked egy szakember.
2015. márc. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!