Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha az unokatestvé...

Mit tennétek ha az unokatestvéretek ezt tenné az esküvő napján (elméletben)?

Figyelt kérdés

Szeptemberben lesz az esküvőnk és a dátum már 1 éve ki van tűzve. Az unokatestvéremék még tavasszal beszélték, hogy augusztus közepe körül mennek egy 2 hetes túrára Peruba. Azt, hogy mikor jönnek haza még a mai napig nem tudják. Váltig állítják, hogy nagyon max az esküvő előtt 1 nappal már itthon lesznek, de egyes rokonoktól azt hallottam vissza, hogy csak az esküvő napján érkeznek valamikor.

Ugye, a dologban benne van, hogy erdőtűz tombol Amazonas térségében és gondolom nem sokáig lesz Peru sem érintetlen ez miatt: járattörlések vagy hasonlókra gondolok. Kérdeztem őket, hogy mindenképp mennek-e, mert elsősorban aggódom, hogy valami bajuk történik. Ez az elsődleges szempont, a másodlagos, hogy a nagy napra visszaérnek-e.

Előre gondolkodtam picit és nekem valamiért nagyon nagy a sejtésem afelől, hogy nem fognak visszatérni az esküvőnkre. Tudom, totál felesleges előre lovagolni azon, ami még nincs, viszont akkor biztosan megszakítok velük mindenféle kapcsolatot, mert már előre sírhatnékom van ha belegondolok abba, hogy mi van ha nem lesznek ott.

Volt valakinek hasonló tapasztalata, hogy rokona nem ment el az esküvőre? Mi lett a következménye? Bármennyire is akarom magamat nyugtatni, hogy nem áll meg a világ, számomra igenis fontos lenne, hogy ott legyenek. Haragudnék nagyon ha másképp alakulna.


2019. aug. 23. 11:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Enyhén szólva is túlpörögted azt a témát...2 emberről van szó a százból és aznap érkeznek terv szerint. Nehogy már nekik hetekkel előtte otthon kelljen kuksolni, mert te férjhezmész
2019. aug. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
76%
Majd a következő esküvődön ott lesznek, ne félj!
2019. aug. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
76%
A válásig hazaérnek biztosan.
2019. aug. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!