Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha most vagyok 21 éves, akkor...

Ha most vagyok 21 éves, akkor a jövőben az egész életem pokol lesz és valószínűleg el is pusztulok a klímaváltozás és hasonló dolgok miatt?

Figyelt kérdés

2019. aug. 23. 22:03
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
44%
Igen. Nyugodjál békében.
2019. aug. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
67%
Ja. Velünk együtt! Jó lesz!
2019. aug. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
83%
Indítson valaki egy mozgalmat "7milliárd öngyilkos a Föld megmentéséért" névvel. Ígyis úgyis megdöglünk legalább a Föld ussza meg
2019. aug. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
17%
Ezek kamu problémák, azért találták ki őket, hogy állandó rettegésben tartsák az embereket úgy, hogy még fizessenek is az álproblémákért és azok "kezeléséért"!
2019. aug. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Most is ég az esőerdő,el sem akarják oltani.El fogunk pusztulni így mind.10 éve még volt fehér karácsony,idén meg már rövidujjúban mászkáltam egész télen
2019. aug. 23. 22:26
 6/26 anonim ***** válasza:
50%
Igen, 36%...nincs több kérdésem. Mindenki megnyugodhat.
2019. aug. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
56%
Alapvetően nem leszek népszerű a hozzászólásommal, de nem kell aggódni. Figyelj. A Föld klímája állandó változásban van. Mi emberek csak egy kis mértékben tudunk erre hatni. persze vannak fontos dolgok, amiket tehetsz magadért és a környezetedért. Gyűjtsd szelektíven a hulladékot, ne halmozz fel ételt, vásárolj tudatosan. :) De ez az egész "mind meghalunk" dolog kicsit túlzás. Nézz csak utána, hány jégkorszak volt pl. a Földön... Persze politikai célokra jól fel lehet használni ezt az egészet. Járj egy kicsit utána a dolgoknak.
2019. aug. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
82%
Nem. És karácsonykor nem mászkált senki sem rövidujjuban. 21 éves vagy, fiatal ember, esetleg foglalkozhatnál környezetvédelemmel, vagy ha az nem megy gyüjtsd szelektíven a szemetet és élj környezettudatosan. Feltehetően nem olyan gyors a felmelegedés, hogy ne élhesd le nyugodtan az életedet. Inkább a következő generációk miatt lenne érdemes a mai fiataloknak nagyon odafigyelni a környezetre és új alternatívákat kitalálni.
2019. aug. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Egész télen pólóban mászkáltál? Mondjuk a lakásban én is, de azért kint elég hideg volt. Mondjuk attól függ hol élsz. ;)
2019. aug. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Nem bírom ezt a forróságot.Télen minuszban is ki szoktam menni meztelenül a hóba és bekenni magam.Nem fogom kibírni ha itt mégmelegebb lesz
2019. aug. 23. 22:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!