Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tud ennyi erőt meríteni...

Hogy tud ennyi erőt meríteni magából így?

Figyelt kérdés

Nemrég néztem egy műsort egy 400+ kg-os nőröl. Le kellett fogynia 25+ kg-ot ahhoz, hogy egyáltalán meg lehessen műteni (gyomorszűkítés). Ez után lement róla rengeteg plusz, de így is közel 200kg-os volt. Ez után mutatták, hogy tele van önbizalommal, azonnal elkezdett sportolni, pasizni, lett is kapcsolata és nagyon nagy lett hirtelen az önbizalma, pedig 200 kg felett maradt.

Kissé irigykedek. Hogy lehet ekkora önbizalma ilyen kinézet mellett? Ráadásul hogy fogott meg egy pasit így?

Nekem kb 7 kg-ot kellene leadni és utálom magamat a hasam és a combom miatt és semmi önbizalmam nincs ismerkedéskor.

Hogy tud valaki ennyi erőt meríteni magából tudva, hogy ennyire elrontotta?

Tudom, hogy irigykedek, de tényleg szeretném megtudni, hogy hogyan találhatnám meg magamban én is ezt a hitet, amikor már én is ledobtam 20 kilót magamról.

23/l


2019. aug. 24. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A kezdeti sikerélmény rengeteg erőt adott neki és valószínűleg a halál kapujából visszanézve nem véletlenül lett hihetetlenül optimista.


A pasit pedig a kisugárzásával tudta megfogni, amit nem lehet erőltetni, vagy van, vagy nincs. Nála tuti őszinte, amit megérzett a férfi és valószínűleg számára egy izgalmas, bátor személyiség, akivel nem lehet unalmas a mindennapokat élni.

2019. aug. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az a "pasi" milyen is volt? Mert gondolom nem egy Jason Statham kategória, onnantól kezdve meg ahány férfi annyi ízlés, valaki a lógó csöcsöt szereti, nekem meg gusztustalan, és az öregek jutnak róla eszembe.


400kg már az a szint amikor a négyfal között élsz, segítség mellett, 200kg is baromi sok, ha mondjuk Jay Cutler 130-140kg-ját veszem példaként pedig Ő férfi, ott is már zavaró a mindennapokban az a tömeg, ha izom ha zsír.


Az a baj hogy ilyen szélsőséges eseteket állítotok példaként magatokkal szembe, hol ott gondolom Te 100kg sem vagy, továbbá az sem mindegy milyen magas vagy, és mekkora súly társul ehhez, abból lehet kiindulni.

2019. aug. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az elso valasznak az elso reszevel egyetertek, a masodikkal mar viszont annyira nem.


Ne felejtsuk el hogy ez egy musor es a musorokban nem ritkan megjatszak magukat az emberek. Feltetelezem hogy ez a forgatokonyv resze hogy a no "bepasizik".


Nekem szemely szerint at sem futna az agyamon hogy egy 2 mazsas novel en kapcsolatot letesitsek, lehet barmennyi penze, barmilyen jo kisugarzasa, szemelyisege.


Szerintem ettol meg neked lehet jo alakod, azert 7kg nem olyan sok.

2019. aug. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vannak férfiak akik erre buknak, ijesztő de van ilyen.
2019. aug. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Meg annyit hogy ilyen musorok negativ hatassal lehetnek az emberi pszihere. Ugyhogy nem biztos hogy ez a legjobb idotoltes.


Pl ahogy neked is megkerdojelezted az onbizalmad

2019. aug. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!