Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki a sok...

Van itt olyan aki a sok csalódás miatt kiírtott magából minden érzelmet és sose lesz szerelmes senkibe?

Figyelt kérdés
2018. szept. 6. 10:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmes tudok lenni, de nem engedem elborulni az agyam és feladni minden célom és méltóságom. Nem úgy vagyok már a nővel, hogy bármi áron. És ez jó.
2018. szept. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Követem
2018. szept. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem, többnyire túl tudom tenni magam a szakításokon elég könnyen.


Azt nem tudom, hogy milyen csalódások érthették azt, aki így érez.


Számomra a múltbéli kapcsolataim nem csak csalódást jelentenek, hanem egy szép emléket is, amit magammal hordozok, mégis elfogadom, hogy nem lehetett jövője, mert vagy én, vagy a másik fél ezt nem akartuk.


Alapjába véve úgy gondolom, hogy csalódások miatt még nem kell meghátrálni, bár ha valaki folyamatosan csalódik, és semmi pozitívat nem jelentenek számára a kapcsolatok, akkor megtudom érteni...

2018. szept. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%
Ezt nekem is megtaníthatná valaki. Robot akarok lenni aki mozgó génhalmaznak nézi maximum a nőket, nem pedig valami varázslatos dolognak.
2018. szept. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nőként nekem is voltam csalódásaim, de erre nem az a reakcióm, hogy lemondjak az "egész férfi nemről". Nehezen tudom megérteni azokat, akik ilyen általánosítva gondolkodnak, ha ők csalódtak, akkor "az egész női nem olyan".


Én kiirtottam az érzelmeimet a bunkó, érzéketlen férfiak iránt. Inkább tartogatom, az olyan egyedeknek, akik megérdemlik, (ha létezik is ilyen ember) de nem általánosítok pár csalódás miatt és nem fogom rendes emberekre is kivetíteni azt a sérelmet, amit bunkók okoztak.

2018. szept. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, 11 év után hagytak el egy másik (nálam is és az exemnél is jóval idősebb) nőért, akkor már közös gyerekünk is volt. Nagyon megviselt a dolog, mivel semmi előjele nem volt.Ennek 4 éve, most vagyok 32 éves. Azóta voltak próbálkozásaim, de nem merek igazán megszeretni senkit, mert félek az újabb csalódástól. Ez persze látszik, érződik is rajtam, így a próbálkozásoknak mindig hamar vége szakadt. Már egy éve élek "burokban", azóta nem is keresgélek, nem is nyitok mások felé. Nem is nagyon látom értelmét. És persze itt már nem csak rólam, hanem a fiamról is szó van, inkább rá koncentrálok, mint magamra.
2018. szept. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, csalódtam nagyon mélyen több nőben is, ami eltávolított a szerelemtől, és úgy érzem, hogy sosem tudok már megbízni másokban. Nincs problémám az ismerkedéssel, azonban hasonlóan a kedves utolsó válaszolóhoz is, én sem engedek közel magamhoz senkit.
2018. szept. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én nem az egész női nemből vagyok kiábrándulva, csak mindig úgy volt, hogy pont azok, akik nekem tetszettek, pont azok szartak le mindig és hazudik az, aki azt mondja, hogy a kinézet nem számit meg csak belső értékek bla bla, mert igenis számit a kinézet, szoval már ránézni se merek arra, aki tetszik, hozzászoktam ahhoz, hogy felesleges, hiszen úgyis visszautasít, ahogy az elmúlt 20 évben történt, főleg ugy hogy tök jól elvagyunk ismerősileg, barátilag, aztán amikor komolyabbra fordulna a dolog, egyik napról a másikra eltűnik és még a barátság is megszűnik, még talán jobb is hogyha nem látom soha többé, legalább nem kell végignéznem azt, hogy összevan bújva a szerelmével előbb-utóbb...
2018. szept. 6. 13:19
 9/10 anonim ***** válasza:

En ezen vagyok. Nem akarok jóba lenni senkivel,es senkitse szeretni ,csak max kedvelni,esetleg kihasználni.egész jol haladok.

(regen nagyon kedves voltam es jólelkű,de mar meguntam...sok sok csalódás.:))23L

2018. szept. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az emberi hozzáállásokon csalódtam, így az emberek nagyon nagy többségében, ezáltal nem leszek szerelmes senkibe sem.
2018. szept. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!