Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy néma ember képes bármilyen...

Egy néma ember képes bármilyen hangot is kiadni magából?

Figyelt kérdés
(Köhögés, tüsszentés,nyögés ilyesmi. )

2015. júl. 28. 23:56
 1/7 anonim válasza:
72%
Nyögni biztos hogy tudnak. :)
2015. júl. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen igen.
2015. júl. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
a nyögés azt jelenti h van hangjuk..vagyis nem némák...a többi viszont lehetséges a levegő miatt
2015. júl. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 piriiiii ***** válasza:
100%

Ez sok mindentől függhet szerintem. Pontosabban magától a némaság okától, hogy mi miatt nem tud hangot képezni az illető, hol sérült, stb.

De szerintem igen, tud. Olyat, amihez nem kell hangszál, tud.

2015. júl. 29. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
igen.
2015. júl. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Tescoba néma pénztárhoz álltam, de az ezt jelző plakátra csak azt hittem valami mosóporreklám. Aztán a pénztárnál megpróbált, valahogy beszélni a nő. Elég kellemetlen volt. Olyan volt mint ha sikítva próbálna beszélni.

Szóval tudnak hangokat adni.

2015. júl. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A gégerákosok, gégebetegek, akiknek pl. műtötték semmit nem tudnak kiadni magukból hangot (azóta fejlődtek, javultak az eljárások, a műtések, a régi módon műtötteknél még előbbi volt).
2022. jan. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!