Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a Végzet ereklyéi vége? Mi...

Mi a Végzet ereklyéi vége? Mi történik a Malec párossal (Magnus + Alec)? Aleckkel vagy Magnussal történik valami ami megoldja a kor problémát, hogy nem ugyanúgy jár el felettük az idő?

Figyelt kérdés

Ne írjátok, hogy olvasd el a könyveket és, hogy nem lenne jó spoilerezni, mert imádom a spoilereket! Sosem vett el az élményből attól, hogy utánanéztem dolgoknak, amikor akartam. Persze vannak kivételek amiknél spoilermentes zóna van, de ez pont nem az. Na meg, pénzem sincs megvenni most még az első részt sem + már így is rengeteg mindent olvastam spoilerben, nemcsak Malec párosról + az utóbbi időben sok könyvet vettem, ezért iskola kezdéskor tudom max megvenni...


Úgy általánosságban, mindenkire nézve mi a vége? Leginkább Malec érdekel, de a többiek is.


Próbáltam magam kideríteni mi a vége, meg a Malec párosé, csakhogy semmit nem találtam, vagyis maradt a Gyk. ^^'



2018. aug. 7. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:
61%

A könyvekben szó esik erről, ezért Magnus meg is próbált eltávolodni Alec-től. A Mennyei Tűz végén ismét összejönnek. Magnus pedig mesél Alec-nek a múltjáról, mert így tartja igazságosnak.

A könyvek utáni életükről ezeket lehet tudni:

Annyit tudni, hogy örökbefogadnak két fiút: Max Lightwood Bane-t (warlock) és Raphael Lightwood Bane-t (árnyvadász).

2018. aug. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
36%

Spoiler a végén:

[link]


Ez csak egy kis spoiler:

[link]


Vigyázat, nagy spoiler, nem ajánlom megnézni:

[link]

2018. aug. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!