Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hamarosan vége a nyárnak,...

Hamarosan vége a nyárnak, egyre korábban fog sötétedni, fokozatosan egyre hűvösebb lesz. Rátok milyen hatással van az ősz? Jobban/rosszabbul/ugyanúgy szoktátok érezni ilyenkor magatokat?

Figyelt kérdés
2019. aug. 25. 19:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

A nyarat a mezítlábas nők végett szeretem csak, és hogy sokáig van világos.

A tél-ősz viszont jobban, közelebb áll hozzám, mert alapból introvertált vagyok, ezek az időszakok meg kicsit sokszor olyanok, mintha háborús időszak közeledne a felhős, borongós idők végett.

2019. aug. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
27%
Örülök,ilyenkor a sok k"csög bánatos lesz mert vége a verőfényes nyárnak.
2019. aug. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
55%

Mondta ezt a megkeseredett ember, aki semelyik évszakban sem érzi jól magát. De azért muszáj volt beszólni azoknak, akik legalább egyben jól érzik magukat, ugye?

Vagy csak megint társaságra vágysz? Tudod, beszélgetést kezdeményezni lehet barátságosabban is, és akkor nagyobb sikered lesz. :)

2019. aug. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem a nyarat, mivel nagyon meleg van, évről évre melegebb, és diákként nincs is nagyon teendőm. Ősz jó évszak, mivel kellemes az időjárás, viszont telet szeretem a legjobban.
2019. aug. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
13.Itt vagy,megint..
2019. aug. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Szeretnél beszélgetni? :)
2019. aug. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Most éppen kockulni készültem.
2019. aug. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
89%

Hiába folytatódik a suli, nekem az ősz a kedvenc évszakom.

Szeretem a kicsit hűvösebb időt, és ősszel lehet a legjobbakat túrázni.


18/L

2019. aug. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Szeretem az őszt, ráadásul az üzlet is pörög olyankor, nyáron meg nihil van.


A hűvösebb idő is frissítően hat rám. A novembert (és az utána következő hónapokat úgy márciusig) nem várom, az az időszak számomra már túlságosan hideg és sötét.

2019. aug. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!