Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem kötnek már le a...

Miért nem kötnek már le a videojátékok, úgy mint régen?

Figyelt kérdés
2019. aug. 27. 11:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
36%

Mert kockaként csak a gépbe voltál belebolondulva,csak aztán elkezdtél élni is.Az emberek nagy része kinövi ezt a kockulós korszakot,még az informatikusok is.Legkorábban akkor,amikor már más dolgod is van és nem engedheted meg magadnak,hogy egész éjjel a gépet bámuld.

Én nagyjából húszéves koromig nyomtam keményen a játékokat,még az egyetemi gyakorlaton is a Q3 meccseket toltuk a magyar szervereken mert brutális volt az ottani net,otthon meg mentek az UT lan partyk.

Aztán jött az első komoly szerelem és rögtön eldobtam az egeret.Onnantól kezdve pár évig csak a hormonok vezéreltek,amikor pedig 10 évvel később újra elkezdtem volna játszani,már nem kötött le se a régi játék,se az újabbak.

Ma is kipróbálok néha egy-egy játékot de semmi se fogható a régi Q3 és UT multikhoz.Azt is próbáltam nosztalgiából,de már nem ugyanaz.A barátaim is kinőttek belőle,nekik is családjuk lett és gyerekük,más lett a fontos,más hobbik kötik le őket.

2019. aug. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
78%
Ja és még annyi hogy akkoriban sokkal nehezebb volt játékot szerezni,míg ma a gigabit nettel lehúzol több 50 gigás játékot is pár óra alatt.Azt se tudja az ember melyikkel kezdje.
2019. aug. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Engem sem kötnek le annyira, pedig fél éve .ég el sem tudtam képzelni magamról, hogy járhatok én is így. Szeretek játszani, de azt vettem észre, hogy a legtöbb cím, különösen a nagyobb szabásúak már nem kötnek le, továbbá kevés szabadidőm van, hiába szeretnék pl. egy hosszabb szerepjátékkal játszani, azt veszem észre, hogy nem haladok vele, a Fallout 3-at is, tavaly augusztusban kezdtem és idén márciusban fejeztem be (igaz közben 3 rövidebb 2-13 óra közötti játék is becsúszott), így pedig kevésbé jó élmény.


Manapság ezért jobban megválogatom, hogy mivel töltöm az időm, van néhány végig nem játszható, kőnnyedebb cím, amelyek akkor kerülnek elő, ha csak ki akarok kapcsolni pl. The Binding of Isaac, FTL, Spelunkey, BeamNG.drive, ezt leszámítva pedig inkább rövidebb kaland és logikai játékok kerülnek elő, amelyeket szép lassan fogyasztok.


Neked is azt javaslom, hogy amennyiben nem kötnek le a játékok, akkor ne erőltesd, keress más elfoglaltságot, és amennyiben megint kedvet érzel, csak akkor kezdj játszani, vagy próbálj ki más műfajú címeket, hátha azok lekötnek.

2019. aug. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
25%

Örülj neki.

Nincs szánalmasabb egy negyvenes kockánál.:D:D

2019. aug. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
24 vagyok
2019. aug. 27. 13:35
 16/19 anonim ***** válasza:
75%
Mert szarok a mostani játékok
2019. aug. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Én is igy vagyok. Nincs pénzem olyan gépre ami viszi a jó jàtékokat. Pl legújabb gta.
2019. aug. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
75%

Eddig miert jatszodtal? Mi motivalt?

En 35 vagyok, de ugyanolyan lelkesen ulok le jatszani ma is, mint ezelott 20 evvel. Igaz, engem nem erdekeltek az ilyen mainstream divatjatekok, nem gtazok vagy fortniteozok csak mert boldog boldogtalan es a keresztanyukajuk is azzal jatszik.

6 eve tolom ugyanazt a jatekot, es eszem agaban sincs abbahagyni, csalad, gyerekek, munka mellett.

2019. aug. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
77%

Mondjuk én azt sem értem, hogy miért lenne gáz felnőttként játszani, miközben ez is csak egy ága a szórakoztatóiparnak és a művészetnek, nem gázabb, mint megnézni egy filmet vagy elolvasni egy könyvet.

Csak tudni kell, hogy hol a mérték, vannak értelmes játékok jó sztorival, mondanivalóval, olyanok is akadnak, amelyekből tanulni is lehet, a melyekben kiélhető a kreativitás, ezekkel szerintem semmi gond.

2019. aug. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!