Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen volt a világ és az...

Milyen volt a világ és az emberek 8 évvel ezelőtt?

Figyelt kérdés

2019. júl. 6. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Fú, teljesen más... szinte nem is ugyanez a faj népesítette be a bolygót!


Komolyra fordítva a szót: ugyanilyen. 8 év alatt nem fognak észrevehető változások bekövetkezni.

2019. júl. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez sok idő
2019. júl. 6. 21:09
 3/7 anonim ***** válasza:

8 ėves a kisebbik lányom, szóval nekem olyan mintha tegnap született volna..

Azaz semmi különbség nincs

2019. júl. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sokat fejlodott a technologia. Nekem nyolc éve csak gombos nokiàm volt meg szinte mindenkinek valahol akkor terjedtek el az okostelefonok. Illetve egyik osztalytarsamnak volt de csak erintos nem okos es meg azt is hasznaltan vette. Wifi senkinek nem volt otthon itt legalabbis. Nalunk csak egy szamitogep volt csak meg net. Most meg mar mindenfele kutyu van itthon. Technologia szempontjabol sokat valtozott szerintem. Most mar ez mindenkinek alap wifi, okostelefon, tablet ilyesmik. Nyolc eve ezek senkinek nem voktak mint mondtam max nagyon keves embernek. Ugy emlekszem mintha tegnap lett volna.
2019. júl. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én 16 voltam most 24 van különbség
2019. júl. 6. 22:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Valami xar elkezdődött főni a kuktában, ami még mindig zárva van, de ki kijön a gőz, akkor itt baj lesz...
2019. júl. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt migránsválság, idehaza a politikai légkör nagyságrendekkel barátságosabb volt, a világ legerősebb gazdaságát nem egy bohóc irányította, a klímavédelem nem volt ennyire hangsúlyos kérdés, a bálnákat nem vadászták ilyen mértékben, voltak még szabad IPv4-es címek, nem volt mindenkinél tablet vagy okostelefon...
2019. júl. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!