Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek is ilyen unalmas...

Nektek is ilyen unalmas életetek van vagy jobb? Mivel teszitek jobbá?

Figyelt kérdés

Az én napjaim abból állnak, hogy reggel felkelek megcsinálom itthon a dolgaimat (főzök, takarítok, ügyeket intézek, elmegyek a boltba stb) elmegyek 11-re vagy 12-re dolgozni. Este hazajövök már semmihez nincs erőm csak lefeküdni az ágyba és tv-t nézni. Olyan rossz, hogy semmi izgalom nincs egyik napomban sem csak az állandó monotonitás. Ez megy már 2 és fél éve. A munkámat is egyre jobban unom már csak kényszerből járok be mert kell a pénz. (takarítok egy iskolában)

Nyaralni sem tudok majd elmenni. Még fiatal vagyok mégis olyan üresnek érzem az életem.


27/N


2019. máj. 22. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát, külső szemlélő szerint se izgalmas most még.


Mi az a néhány dolog, ami legjobban hiányzik? Milyen álmaid voltak gyerekkorodban? Mi szerettél volna lenni? Vmi támpontra szükség van ahhoz, hogy mit is szeretnél megvalósítani, merre van számodra az előre. Figyelünk rád.

2019. máj. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
Nem akarsz ismerkedni? És nem pasi vagyok, csak kérdezem, hogy ezzel hogy állsz.
2019. máj. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elég hülye munkarended van, tán ezen kéne változtatni.
2019. máj. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is így érzek hogy nincs idő élni...heti 4nap reggeltől estig munka aztán a többi nap meg egy zombi vagyok! Így van ez... Másoknak dolgozunk nem magunknak ez a baj!
2019. máj. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
7-kor kelés, készülődés a munkába, munka, késő du. vásárlás, takarítás, ügyintézés, netezés, olvasás, van, amikor képzésre jártam, amiatt tanulás, gyakszi volt, kerékpározás. Hétvége szülőknél. Párom, gyerekem nincs, így "könnyebb".
2019. máj. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Maltodextrin ***** válasza:

Ezt úgy hívják, hogy zsákutca karrier. (Angolul: dead end job.)


Gondolj bele: lenne havi nettó fél milliós fizud, járhatnád a világot, kipróbálhatnál egy tucat őrült dolgot, és minden napod egy ajándék volna. És ez még nem is olyan nagy lóvé. Vállalkozással többet lehet.


Mi kell ehhez?

- Ész, helyzetfelismerési készség, stratégia, élettapasztalat, kapcsolatok. De ami a legfontosabb: hosszú távon befektetni energiát és időt nem kímélve. Merj nagyot álmodni és kockáztatni. Agyalj sokat, hogy milyen megközelítésben volna ideális számodra a változtatás. Tervezd el.

A helyedben a következőket nézném meg:

> milyen hivatásnak szentelném az életem?

> miben vagyok már most is jó?

> miben nem vagyok jó?


Vagy maradhatasz szürke kisegér. Még van 15 éved befutni. Onnantól már nehezebb lesz.

2019. máj. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

hajnal 5 előtt indulok, délután 5 előtt érek haza (utazás + munka közben)

otthon még 6-9 órát dolgozom, játszom, pihenek...

vagy épp valami programom van, találkozóm...


sokaknak ez az élet is monoton, unalmas lehet, én pedig sok éve hasonló módon élek és élvezem


ha annyira üres az életed és változást szeretnél, akkor tegyél érte, változtass! oszd be jobban az idődet, találj új hobbit, szórakozást...


26F

2019. máj. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
8-kor kelek, fél 10re mászom be dolgozni, kb 6kor eljövök. Heti 3x elmegyek utána edzeni, de nem kényszerből, hanem mert szeretem a sportot, amit űzök. Kicsit extrém, szóval mindig izgalmas. Utána otthon vár a párom, de mi is szoktunk sorozatokat nézni. A szabik alatt igyekszünk utazni, de nekünk is sok egyforma napunk van. Senki sem tud minden nap mást csinálni. Inkább az a kérdés, hogy szereted-e amit csinálsz. Én is dolgoztam rossz helyen és az eléggé kicsinálja az embert. Akkor sem éreztem jól magam, amikor nem sportoltam. Neked kell tudni, hogy mo rossz neked és azon próbálj változtatni.
2019. máj. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Délután 2-3tól éjfél,hajnali 1-2ig dolgozom, utána hazaesek, zuhany és bezuhanás macska mellé az ágyba. Emellett hétvégi suli is van, akkor sem tudok pihenni, nincs szabad hétvége, piros betűs ünnep. Nyaralni szerencsére tudok majd menni de hónapokkal előre le kellett fixálni. Melómat kezdem rühellni, a sulit azért csinálom, hogy dobbanthassak majd innen. De ezeken kívül mást nem igazán csinálok.


Munka, alvás, munka, alvás, pici tanulás. Ennyi.

Párkapcsolat? Időm és energiám nincs rá...

27/N

2019. máj. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!