Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti hova teszitek a szobátokban...

Ti hova teszitek a szobátokban a ruháitokat?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk felvesztek egy pólót mondjuk 1 órára, és úgy érzitek, hogy azt máskor is tudjátok a közeljövőben használni, akkor azt hova teszitek a szobátokban? Van külön fogasa, vagy csak be a sarokba, vagy az ágyra? Szeretnék kitalálni az ilyen ruháimnak valamilyen helyet, ahova le tudom tenni, azért kérdezem.

2014. jún. 28. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenem van.Ha valamit felveszek mondjuk,1-2 órára,és még hordanám másnap,vagy a héten,akkor nem rakom be a szekrénybe,hanem felakasztom őket erre egy vállfával.

Szerintem nagyon praktikus.Így nincsenek széthajigálva a szobában,nem is gyűrődik mindenfele.

Bár ehhez fontos,hogy legyen hely a szobádban neki.



[link]

2014. jún. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szobainasra. Amíg nem volt, addig egy székre tettem.
2014. jún. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Visszateszem a szekrénybe. Még sosem jutott eszembe, hogy külön kellene tárolnom. Ha már egy picit is érződik rajta, hogy volt rajtam, úgyis megy a szennyesbe.
2014. jún. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha vállfás volt, visszateszem oda. Ha szekrényből szedtem összehajtva, akkor összehajtva visszateszem. A polcomon az egyik sarokba teszem azokat, amik már nem frissek, de még hordhatóak.
2014. jún. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2014. jún. 28. 22:50
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

Az ágyra ledobálom, pedig tudom, hogy nem túl esztétikus :D

Én is azt javaslom, mint az első válaszoló, tedd vállfára, aztán egy ruhatároló állványra. :)

2014. jún. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
hát hogy őszintén fejezzem ki magam konkrétan lekúrom a földre
2014. jún. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ily olyasmi módszerem van, mint az utolsónak. Egy része meg az ágyam végében pihen. Le kéne szokni róla, de nem nagyon van hely nekik :D
2014. jún. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Van egy paraván a ruhásszekrényem előtt, ilyesmi: [link]

Így egyrészt nem kell mindig figyelnem, hogy öltözéskor becsukjam az ajtómat/leeresszem a rendőnyt (közel a szembeszomszéd ablaka...) másrészt a tetejére fellógathatom az ilyen "alighasznált" cuccaimat, mégsincs kupleráj a szobámban.

2014. jún. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!