Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy egyáltalá...

Volt már olyan, hogy egyáltalán nem mentél ünneplőbe eseményre? Tanévnyitó, karácsonyi ünnepség stb. Mi történt? Mondtak-e valamit a többiek?

Figyelt kérdés

2019. aug. 29. 12:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

10!


ÉN???? Miért is? Mert szerintem bunkó dolog nem megfelelően feloltozni egy ünnepélyre, vagy mert a kedves válaszado magas intelligencia szintű privát üzenetére válaszoltam kb azonos értelmi színvonalon?

2019. aug. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Előző, azóta törölték a bunkó hozzászóló válaszát, így elcsúsztak a sorszámok. Nem neked írta, hanem az izomagynak (gondolom).
2019. aug. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Azért ha bunkó is az izomagyú csávó, annyit elmondanék a védelmében, hogy leírta hogy 50 fok volt. Én lettem már rosszul általánosban évzárón, amikor június közepén délután 3-kor kinn álltunk 2 órán át az udvaron tűző napon, mert a 200 kitűnőnek egyenként adtak oklevelet meg mittudomén... Nem egy kellemes élmény. Nekem az egészségem, közérzetem fontosabb, mint hogy mit veszek fel. Vagy ha ennyire fontos a kiöltözés, akkor találjanak ki valami olyan összeállítást, amiben kibír az ember 40 fokot, ne öltönyben nyakkendőben hosszú selyemgatyában kelljen órákat álldogálni egy helyben. Tökre megértem hogy lazán öltözött. Amúgy se értem mitől lesz valaki attól tiszteletlen hogy mibe öltözik fel. A lényeg hogy megjelent nem? Az a megemlékezés lényege. Amúgy se változtat semmit a 200 évvel ezelőtti múlton, csak mi vagyunk ilyen nacionalista nép hogy minden 200 évvel ezelőtti elveszített forradalmat meg csatát meg kell emlékezni.
2019. aug. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én nálam nem volt ilyen de egyik osztálytársam volt hogy strandpapucsba meg pálmafás nadrágban jött évnyitóra. Aztán kapott asszem egy osztályfőnököt de semmi különös, mi inkább poénosnak találtuk
2019. szept. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!