Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek is az emberiség...

Girlll3 kérdése:

Szerintetek is az emberiség sorsa a pusztulás? Ti mennyire érzitek ezt igaznak és hogy látjátok a helyzetet?

Figyelt kérdés
Az időjárás évről-évre kiszámíthatatlanabb, nő az átlaghőmérséklet, perzsel a nap. Fiatal vagyok, de pl az én szervezetem sem bírja ezt, nem tudom mások hogy viselik. Fajok pusztulnak ki és szennyezett a környezet. Az ételek is mesterséges anyagokkal telítettek. Ti hogy látjátok a jövőnket? Kozmetikusommal beszélgettünk és ő maga hozta fel a témát, hogy nem sok van hátra nekünk és szerinte ettől ilyen ingerültek az emberek. Szerintetek?

2019. aug. 29. 15:17
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan, ahogy 50-es írja.


Ami zavarja a népet, az a dolog érdekli is a népet.

Ami érdekel arra odafigyelsz.


Sajnos a társadalom egyelőre egyáltalán nem tart ezen a szinten, de nem csak ebben a kérdésben alacsony az érdekeltsége a társadalomnak.


Ugyanígy csak passzív szemlélő a többség az automatizáció vs emberi munka kérdéskörben, ugyanennyire érdektelen az elmagányosodó, atomizálódó társadalmat illetően.


Ha nem arról van szó hogy holnaptól 5 forinttal olcsóbb vagy drágább a benzin, akkor le se sajnálják azt a valakit aki épp nagyobb volumenű dolgokról beszélne.


az egyébként a legviccesebb, hogy mind az automatizáció, mind a klímaváltozás, mind a társadalmi szerkezet szétese idővel tényleg emeli többek közt a benzin árát is :D


Persze van vagy 10-20 áttétes kapcsolat, mire elérünk oda hogy olvadó jégsapka = drágább termékek, de a lényeg nem változik.


Végül a tömegemberen fog csattanni minden.

2019. aug. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:

"Ennél takonygerincűbb torzításty, meg másik szájába hazudozást én eddig csak holdraszállás tagadóktól, meg oltásellenesektől hallottam.

Beléptél a VIP klubba, grat.

Elmehetnél fideszes plakát tervezőnek, mert kb azon a színvonalon adsz a vitapartner szájába olyat, amit nem mondott."


Aha értem. Akkor tehát vehetem úgy, hogy kifogytál az ellenérvekből, jöhet a személyeskedés, fröcskölődés?


"Az általad is lehülyézett Trump pont a hozzád hasonló hülyék miatt mondhatja ki az egetverő állatságait, mint te."


A magadfajta ostobák pedig benyelik, hogy nincs globális felmelegedés, me' a Trámp is megmondta, hogy nincs, és kész.


"Mivel az agyatlan sötétzöldek is eltúlzott tudománytalan marhaságokat állítanak"


Az hát, mindenki, aki jogosan aggódik amiatt, hogy az ember tönkrebssza a földet, az "sötétződ"...

Ezt a cikket is bizonyára "sötétződek" írták:


[link]


Direkt olyat mutattam, amiben nincs Amazonas meg őserdő.

Mutattam linket az elszabadult üvegházhatás fogalmára is. De bizonyára az is csak "sötétződ" nyavalygás, teeee majd fotelből jóóóóóól megmondod a frankót!

Eddig is hiteltelen voltál, innentől már röhejessé is váltál. Ha ez volt a célod, gratula, csak akkor ne hőbörögj azon, ha ki is nevetnek.


"Élő példa vagy rá, hogy egyetemet végzett ember is lehet hülye."


SZVSZ neked még érettségid sincs, úgyhogy nagyon nem kéne mások végzettségére kummognod.


"Mondopm, full Goebbels vagy."


No John...YOU ARE the demonz!!!


"Ha nem lennél egy funkcionálisan analfabéta szektás, csőlátású alak, akkor leesne az ólomnehéz felfogásodnak, hogy egyetlen hozzászólásomban se tagadtam a klímaváltozást, és semmilyen Trumpra való hivatkozást nem tettem."


Kisapám, nekem az esett le, hogy még annak a GYK-s hozzászólásnak az alapvető állításait se tudod cáfolni, amit először belinkeltem. Helyette ferdítesz, ködösítesz, személyeskedsz, a legsúlyosabb vádakat meg egyszerűen letagadod.

És ezek után még neked áll feljebb, ha számonkérnek.


"Beszarás, hogy egy írásaban folytatott vitában van pofád ilyet hazudni."


Valóban, nem hivatkoztál Trump-ra, csak belinkeltél két hurráoptimista becslést, és elvárod, hogy mindenki első blikkre azoknak higgyen, még véletlenül se annak, amit én linkeltem. Mert olyan Isten nincs, hogy ennyire fos állapotban legyen a Föld, ugye...


[link]


"De a te kis öntöttvas kályha koponyádon belül az él, hogy valaki VAGY minnmeghalunk féle klímahiszti párti, VAGY és KIZÁRÓLAGOSAN VAGY Trumpot felszopó klímatagadó redneck."


Ha te csak optimista becsléseket linkelsz, én is megtehetem, hogy csak pesszimistát linkelek. Ha te nekiállsz mazsolázgatni, én is mazsolázgatok. Na mi van, nem tetszik? Akkor meg minek csinálod?


"Azokat a méééég vészjóslóbb publikációidat is csak lebegteted, aztán valahogy már 4 oldalnyi hsz után se tudod őket beszúrni."


Kettőt is linkeltem, olvasni ne tanítsalak meg esetleg?

Amúgy is fölösleges neked bármit is mutatni, ami nem téged igazol, egyszerűen lesöpröd az asztalról.


"Meg lepontozhatsz a p*csába, attól még 4 feet az nem 60 méter."


Önként kérted, önként adom. Tessék.


"A 60 méter még mindig ott bujkál valahol az internetmanó hasában, és az istenért nem tudod nekem beszúrni."


Mondd, te gyárilag vagy ilyen hülye, vagy édesanyád ejtett fejre?

Nem tudsz egy szöveget értelmezni? Akkor segítek.

A Föld Négy 2100 UTÁN kezdődne el, tehát azt az állítást, hogy 2100-ig 20-50 centi közti tengerszint-emelkedés várható, nem cáfolja.

2100 után - lehet, hogy 50, lehet hogy 100 évvel - ha a Föld átlaghőmérséklete 4-8 fokkal emelkedne, és felgyorsulna a jég olvadása, akkor össze fog jönni az a 60 méter.

Így már sikerült felfognod?

Tehát megállja a helyét a GYK-s hozzászólásban linkelt klímamodell? Igen.

Erről pedig ennyit.


Amúgy pedig mit vártál, kisapám? Hogy majd jön valaki, és megsimogatja az okos kis buksi-fejedet, hogy "niiiiiincs semmi baaaaaj, töööök természetes az, ha nedves kontinentális éghajlaton 48 fok van, januárban meg 10 fok, soooooooha nem fog túlforrósodni a bolygó, aaaaaaludj szépen tovább..."

Mert akkor írom ezt, amit hallani szeretnél, és béke van.

2019. aug. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
64%

Na kérdező, meggyőzött a kisapámozás világbajnokának vergődése?


Nehéz szavakat találni.

2019. szept. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 A kérdező kommentje:
Na, itt legalább válaszolnak. Nem olvastan végig az egészet, de látom nagy vitákat szült...
2019. szept. 2. 14:00
 55/56 anonim ***** válasza:

"Na kérdező, meggyőzött a kisapámozás világbajnokának vergődése?"


Akkor csak neked, csak most: akik azt a klímamodellt csinálták, igenis mind hülyék, fogalmatlanok, "sötétződek", meg minden, mindegyikük dilettáns és mindegyikük tévedett, te otthon a kis fotelkédből ezt sokkal jobban átlátod, és punktum, vitának helye nincs.

Tessék, ezt akartad hallani, igaz?

Akkor most már leállhatsz a kummogással, mert már nekem kínos, amit leművelsz itt.

2019. szept. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:

ha ilyen ütemben melegszik tovább a Föld akkor nagyon jó esély van rá hogy 500 éven belül bekövetkezik egy visszafordíthatatlan klímakatasztrófa


az országoknak iszonyú pluszkiadás ez ellen fellépni, de nem tehetnek mást - ha nem lépik meg, lakhatatlanná válik a bolygónk


elég csak arra gondolni, mennyivel nő minden évben az emberiségnek az energiaigénye, és ezzel együtt az ipari tevékenység


na, mit gondoltok, mi lesz az elhasznált energiából? nem, nem sörhab, hanem HŐ


a probléma pediglen az, hogy az emberiség egyelőre semmiféle olyan technológiával nem rendelkezik, amivel a hőt össze lehetne gyűjteni és el lehetne paterolni a jó büdös 3,14csába, még a széndioxiddal is komoly kihívás ezt megtenni


már az is nagy segítség lenne ha pl. az áruházak, műanyagüzemek betétdíjassá tennék a csomagolást és az emberek érdekeltté válnának a visszavitelében mert pénzt kapnának érte

ugyanis egyénileg is mindenki NAGYON sokat tehet a helyzet visszafordítására

én pl. rendszeresen gyűjtöm az aludobozt és váltom vissza...pénzt kapok érte, kevesebb energiával ugyanannyi nyersanyag alumínium kerül vissza a körforgásba, és kevesebbet kell kitermelni = kevesebb ipari és termikus szennyezés


sajnos amíg azonban többségében vannak a 13:47-hez hasonló húgyagyú butaproli véglények, akik mindent élből tagadnak amit nem látnak, és ugyanúgy kibsszák a kocsijuk ablakán a mekis papírtányért, addig nem látok esélyt a javulásra

ugyanez a hitvány fajzat röhögött nagyokat a koronavíruson, aztán mikor valóban megérkezett a járvány és szépen földbeállt tőle az ország, az egérlyukba is bebújt volna, úgy fosott...

2021. jan. 24. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!