Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jogos, ha azért akarok meghaln...

Jogos, ha azért akarok meghalni, mert nem szeretek élni?

Figyelt kérdés

Éljek, csak mert muszáj? Mert mások azt mondják? Hogy küzdj, legyenek céljaid, barátkozz, csajozz, élvezd az életet. Miért várják el tőlem mások? Ki kérte?

Úgy érzem, beleerőltettek egy olyan életbe, amit én egyáltalán nem akartam, nem kértem. Egyáltalán nem hiányozna ha nem lenne, de a probléma, hogy nem tudom magam "megnemszületetté" tenni.


Mi a francot csináljak? Állandóan ezen kattogok, és dühös vagyok, hogy én miért kellettem egyáltalán?



2019. aug. 29. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Elsőkörben tedd fel a kerdést, miért nem szeretsz élni? Mi a gond? Vannak barátaid?

Hány éves vagy?

2019. aug. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem kérte, hogy megszülessen. De boldognak lenni vagy legalábbis időről időre vidámnak, sokkal jobb mint beleesni a kétségbeesésbe és szomorúságba nem? Akkor miért ne törekedjünk arra? Hidd el, sokkal egyszerűbb mint dühöngeni.

Élj magadért, hogy te jól érezd magad. Mert hidd el, sokkal kellemesebb mint utálni azt, hogy megszülettél.

2019. aug. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az életedet te irányítod, azzal hogy megszűnnél létezni igazából csak annyi a gond , hogy akkor mire volt jó eddig élni? Ha már megkaptad az életet kár lenne elbaszni ha egyszer úgyis végetér majd.. Várd ki, addig úgy is lesz jobb napod ha te is akarod...
2019. aug. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igen
2019. aug. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Változtass az életeden, életstílusodon, próbálj más környezetbe kerülni, más irányba mozdulni, ha a mostani nem tetszik. Van olyan elképzelésed, amire nagyon vágynál jelenleg?
2019. aug. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

"Jogos, ha azért akarok meghalni, mert nem szeretek élni?"

Hát általában ez az oka az öngyilkosságoknak.

2019. aug. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!