Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tetszik egy srác régóta, de...

Tetszik egy srác régóta, de nem értem őt. Nem tudom. Hogy közelitsem meg?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy van egy srác aki egyszer eltünik, egyszer pedig feltűnik az életemben..Már régota oda vagyok érte de sztem nem tudja...neki sok csaj udvaról.Most úgy alakúlt ,hogy abba a városba jön ahol én is lakok.( eddig nem reménykedtem mert messze volt töllem de most.)Egyből írt nekem hogy majd találkozzunk. Már az írása is bizar volr. Minden után szivecskét rakott. De nagyok szűkszavú. Viszont picit flörtölt velem asszem. Pl írta hogy szívesen csatlakozna hozzám a filmezésben❤.Aztán írta hogy imád.Majd hogy végre láthat lassan tali. Este volt már utánna elköszönt hogy mennie kell, mert álmos. Megigérte ,hogy másnap ír,de végűl semmi.. gondoltam várok. Másnap is semmi. Majd megint semmi.. meg se írta feljött e végűl vagy sem.Most nekem kéne írni? Ha igen akkor mit..vagy várjak? Az a baj ,hogy TUDOM hogy ő sok lánnyal dumál.(barátságból elvileg) de nem tudom. Engem ritkán keres. Talán azt várja hogy én keressem?.Vagy nem tudom. Ha keres akkor mintha ezer éve ismernénk egymást. Most mit kéne csináljak?
2019. aug. 30. 01:07
 1/2 anonim válasza:
Szerintem mindenképp írj neki, de tényleg csak 1x mert ha többször is irsz akkor nyomulosnak gondolhat... A fiúk bonyolultak, nem mindig úgy cselekednek, ahogy ereznek 🤷🏽‍♀️
2019. aug. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél fel valami dögös cuccot, gombold ki és told előre a melleid. Majd menj elé nézz mélyen a szemébe. Ha erre nem veszi észre hogy tetszik akkor vagy homár vagy egyszerűen ennyire hülye.
2019. aug. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!