Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » UK-ban a metron vajon direkt...

UK-ban a metron vajon direkt csinálta a srác vagy bekepzelem?

Figyelt kérdés
Sztori: metró, felszallok, leülök, szetnezek, helyes srác. Néhány megalloval arrébb száll le, nem a hozza közelebbi ajtón hanem a hozzam közelebbihez megy. Megáll előttem egy kicsivel és a kapaszkodóba elkezd csimpaszkodni (huzoszkodni, mint a street workoutosok szoktak), majd leszáll. Ja és leszállás előtt előre engedett egy idős hölgyet, és közben mintha a lábamat nezte volna. Tulreagalom és nem ertem a briteket és ez megszokott vagy ez mi volt?

2019. júl. 13. 00:01
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem valami stiklije lehet, ha így produkálta magát. De minimum feltűnési viszketegségben szenved, és várja az emberek reakcióját. Úgy látom elérte, amit akart :)
2019. júl. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Egyetertek az elsovel. Az ilyeneket jol seggbe kell rugni vagy lehuzni a gatyat roluk, amig csimpazkodnak. Amugy arra, hogy brit volt van kb 15% esely
2019. júl. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Folyékonyan beszélt angolul akcentus nélkül
2019. júl. 13. 00:20
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

Ilyenkor szugerálni kell a kapaszkodót, hátha valami boszorkány képességed van, és az elszakad, és BAMM hatalmas hátast b@sszódik a padlóra.

Amúgy csávó valszeg single, és nagyon hiányzik neki a pina. Legalábbis én ilyenkor szoktam a csajokat a szememmel kinyalni a londoni metrón :D igaz majom módjára nem csimpaszkodok rá a fogókra...

Aki meg itt van egy ideje már messziről kiszúrja az emberek fejéről honnan jött, megszólalnia sem kell nem így van?

2019. júl. 13. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ezt tegnap láttam egy axe reklámban...
2019. júl. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor valaki válaszolna a kérdésre? :)
2019. júl. 13. 15:01
 7/9 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy leszállt, és nem fajult például idáig a dolog:

https://www.youtube.com/watch?v=uwbSMIuVdLM

2019. júl. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez de szar volt 😂😂 köszi.
2019. júl. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kész szerencse😂
2019. júl. 15. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!