Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi bánt most? Teljesen mindegy...

Mi bánt most? Teljesen mindegy milyen pontosan írod le a problémád, mások akkor sem értenek meg?

Figyelt kérdés
Ha úgy érzed ki szeretnéd magadból írni a bánatod vagy csak kritikamentes tanácsra vágynál, kérlek írd le, mi zavar, legyen az akármilyen komplex is.

2019. aug. 31. 06:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%
Nem írom le. Mert csak önsajnáltatásnak venné mindenki. Egyszer elmondtam valakinek a problémáimat és azt mondta hogy ne sajnáltassam saját magamat. A problémáidat az emberek letojják valaki pedig meg örül is neki. Ezért is értelmetlen kihangoztatni. Ne hangoztasd ki a fájdalmad. Mert az igazi fájdalom néma. Az inkább megkönnyebbülés ha kimondod. Egyben figyelemfelkeltő. Lényegtelen mi a problémád. Ne mondd el olyanoknak akikben nem bízol meg. Mert lehet hogy örülni fog neki vagy jön a "Ne sajnáltasd magadat" duma. Tehát leszarja és abszolút idegesítőnek fogják tartani. Mondd el egy pszichológusnak vagy olyannak akiben tényleg megbízol és empatikusan áll hozzád. Megpróbál megérteni. De az emberek többsége nem fogja érdekelni a problémád mert úgy van vele hogy neki is van problémája és ezért viseld el. Mert szerinte neki nagyobb.
2019. aug. 31. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
74%
Erre is találták fel a naplót, hogy kiírjam magamból az érzéseimet. A szakkönyv vagy a szakember pedig tud tanácsot adni, ha kérem.
2019. aug. 31. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Az, hogy semmi sem biztos. Nincs egy biztos pont az életemben, ami a földön tartana.
2019. aug. 31. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, hogy nem termékajánlat, MLM-, és társai lesz a vége...


1, A jelenlegi munkahelyemen az élet hasonlít egy brazil szappanoperához, ahol az ármánykodás megy egymással szemben. Én ebből ki szeretnék lépni, vagy legalább megtanulni felvértezni magamat ez ellen;

2, Van egy pár képzésen megszerzett ismeretem, amit hasznosítani szeretnék, de nincs önbizalmam elindulni;

3, Szeretnék találni egy barátnőt.

2019. aug. 31. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Van egy egy éve fennálló egészségügyi problémám. :( Egyszerűen nincs nap, hogy ne jusson eszembe és ne agyaljak rajta. Emiatt dekoncentrált vagyok néha a munkámban is.
2019. aug. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Frusztrál,hogy a környezetem(család,barátok,egyéb ismerősök)folyamatosan a magánéletemben turkálnak.Jelenleg nincs párom,és a nővérem idén tartott esküvőjén én mint koszorúslány a legjobb barátommal vonultam,akit a család nagyon jól ismer és nem is volt ebből senki számára probléma,mert gyerekkorunk óta ismerjük egymást,illetve alapból megvolt hívva.Viszont a nővérem anyósa nagyon pletykás és kicsit rosszindulatú is,így azonnal ment a kibeszélés,meg a rosszindulatúskodás,hogy nekem nincs párom és így egy barátom szánt meg.Holott teljesen jól el vagyok most egyedül is,nemrég ért véget egy hosszabb kapcsolatom,kicsit vágyom a szingliségre,de azért az kicsit arcon csapott mikor vissza hallottam,hogy engem megszánt a legjobb barátom.
2019. aug. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Évek óta tartó barátságomat kell átértékelnem, esetleg véget vetnem neki. Kiderült, hogy nem ismertem jól az illetőt, hazudott nekem, manipulált, és alkalomadtán ki is használt. Én meg túl naiv voltam, vagy nem voltam elég jó emberismerő. Elfogultság miatt nem ítéltem meg bizonyos tetteit jól, de most annyira messzire ment a hazudozásban, hogy lehullott a lepel. H**lyének érzem magam, hogy eddig meg tudott etetni, meg persze sajnálom, és szomorú vagyok, amiért az a barátság, amit én beképzeltem, nem létezik.

Fogalmam sincs, hogy hogyan tehetett ilyet, és hogy miért érdemeltem én ezt. Rosszul érzem magam, átvertnek, magányosnak. nagyon nagy csalódás, hogy kvázi tényleg nem tudod, kitől mire számíts.

A gond az, hogy egy helyen dolgozunk, így teljesen nem tudom vele megszakítani a kapcsolatot, minden nap emlékeztetve leszek arra, hogy mennyire megszívatott. Remélem, idővel ez enyhül majd.

2019. aug. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nincs párkapcsolatom 3 éve, ami magányossá tesz.

Ja es 150.000ret keresek és még anyámékkal élek és próbálok mindig félre tenni, de eszembe jut hogy mi lesz ha meghalnak es egyedül maradok. Nem akarok utcára kerülni. De épp ezért teszek felre hogy veszhelyzet eseten menni tudjak. :)

2019. aug. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
47%
Másnapos vagyok :/
2019. aug. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nanana. Azt irta a kerdezo hogy kritika nelkul!😅

9es voltam

2019. aug. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!