Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire gáz az...

Szerintetek mennyire gáz az ha valaki 22 évesen rájön, hogy szakmát tévesztett és ezért belekezd valami teljesen másba?

Figyelt kérdés

Előre is bocsánat, ha egy kicsit hosszúra sikerül.

22 éves leszek és van egy szakmám ráépüléssel amire elég sok évet elpazaroltam az életemből, utána leérettségiztem. Megutáltatták velem a szakmát úgy, hogy még egy percet sem dolgoztam benne. Most úgy döntöttem, hogy elvégeznék egy másik szakmát amiben el tudom képzelni a jövőm, viszont így hogy már van egy szakmám csak esti tagozatra jelentkezhetek, de azt mondták, hogy járhatok a nappalisokkal, csak akkor nem jár a tb meg ilyenek. Azért járnék inkább nappalira, mert ők sokkal többet tanulnak. Szerintetek ez mennyire lesz gáz az osztályban? Nem fognak lenézni, ingyenélőnek tartani?

Aki van vagy volt hasonló helyzetben és megosztja velem gondolatait, tapasztalatait annak nagyon köszönöm!



2019. júl. 29. 12:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi baj. Én 28 évesen iratkoztam be felnőttképzésre és én voltam a legfiatalabb.
2019. júl. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 35 évesen jöttem rá. Jobb, mintha örökké benne maradtam volna a gyűlölt szakmában.
2019. júl. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz. Szerintem sokan nem tudják pontosan, hogy mit szeretnének. Meg eleve nincs tapasztalatuk a munka világában sem. Fiatal vagy még. Tanulj, ha van rá lehetőséged.

Az meg nem lesz hátrány, hogy két szakmád van. Lehet, hogy évek múlva lesz olyan lehetőséged, ahol az első szakmádat tudod majd használni.

2019. júl. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyatalan nem, inkabb az oktatasi rendszernek gaz.
2019. júl. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Sosincs keso, en sem tudtam erettsegi utan eldonteni mihez kezdjek magammal... Most mar tudom es teszek erte :) en is 22 leszek 2 heten belul.

Kivanom, hogy sikeruljon, amit szeretnel!

2019. júl. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz. 1. szakmám cukrász, de mivel 3 évig csak mosogattam.úgy megutáltam, mint a ...

Pont 22 voltam, amikor kitaláltam, hogy mit szeretnék csinálni, beíratkoztam, felvettek. Kicsit furi volt, hogy az összes osztálytársam 16-17 éves, én meg 22, de legalább tudtam csajozni.:)

2019. júl. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz. Szerintem viszonylag kevesen vannak, akik tizenéves korukban már 100%-ig biztosak abban, hogy mit szeretnének tanulni. Persze vannak olyanok, akik igen, de sokan vannak, akik még 20-30 éves korukban is inkább elmegy mást tanulni. 22 évesen még fiatal vagy, sőt, még jó is, hogy ilyen fiatalon rájöttél, hogy mást akarsz.
2019. júl. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gáz?

Egyáltalán nem az, én most 21 évesen jöttem rá.

2019. júl. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Még csak 22 éves vagy. Kezdd el! Ne csinálj olyasvalamit egy életen át, amit utálsz.
2019. júl. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sosem késő! Van, aki 30 évesen jön rá, hogy orvos akar lenni, de addig teljesen mást csinált, vagy éppen 21 évesen egy matematika szakon csücsülő gondolkodik el, hogy neki inkább a művészet fekszik. Nem vagy elkésve. A lényeg, hogy azt csináld, ami érdekel.
2019. aug. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!