Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy átlagos huszonéves hogyan...

Egy átlagos huszonéves hogyan él, mert nekem semmi életem nincsen?

Figyelt kérdés

2019. aug. 31. 11:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
nekem sincs sokkal több, ne aggódj
2019. aug. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ja persze itt mindenki ezt írja
2019. aug. 31. 11:05
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Fiu vagy lany vagy?
2019. aug. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Pasi
2019. aug. 31. 11:16
 5/13 anonim ***** válasza:
15%
Nekem sincs életem (nem is nagyon lesz) nyugi! ;)
2019. aug. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
33%
Nekem sem túl sok. Dolgozom elég sokat.. nem nagyin van időm bulira, meg ilyenekre. Esetenként hétvégente elmegyek barátokkal erre arra, de ezen kívül nem sok mindent csinálok.
2019. aug. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%
Ha van szabadidőd, akkor az végül is rajtad áll, hogy kitöltsd. Mondjuk én is szívesen tespedek és játszom gépen ahelyett, hogy csinosítsak magam, és kimenjek, de így nem is panaszkodhatok, hogy nincs életem, mert bekopogni senki nem fog azzal, hogy "na, gyere, megtanítalak élni".
2019. aug. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%

Mozgásvágy: súlyzós edzések, pilates, street workout (most gyűrűvel kezdek ismerkedni), aerial silk, túrázás. Régen lovagoltam, de a többihez képest nekem sajnos nagyon drága. A jövőben szintén hobbi céllal egyensúlyfejlesztés, pole fitness, küzdősport.


Alkotásvágy: rajzolás, írás, kertépítés-kertészkedés.


Lazább pihenés: sok-sok olvasás.


Szakmailag a lépés tartása, továbbképzések.


Még rengeteg vágyam lenne, de tudom, hogy a nagy részük sosem lesz az életem része.

2019. aug. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
De szépen nullázgat valaki :D
2019. aug. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%

Skóciában vagyok egyetemista film szakon, szeptembertől kezdődik a harmadik évem. Kollégista vagyok.


A legtöbb itteni barátom ugyanezen a szakon tanul, így megbeszéltük, hogy idén is, ahogy az elmúlt két évben, készítünk egy nagyjából másfél órás filmet.


Hobbijaim (a filmezésen kívül) az úszás, a túrázás, az úszás, az olvasás és az írás. Utóbbi kapcsán épp egy helyi kiadóval tárgyalok egy regényem megjelentetéséről.


Az órarendem egész jó, csütörtökön, pénteken és szombaton (fura beosztás, tudom) egy könyvesboltban dolgozok, mint eladó. Emellett a szüleim havonta utalnak pénzt.


Évközben a barátaimmal szervezünk mindenféle programot, ami éppen megtetszik, széles a skála. Gyakran járunk el moziba, koncertekre, bowlingozni és kempingezni.


Idén nyáron négy nyaralásom volt: visszamentem Magyarországra és a magyar barátnőimmel Balcsiztunk, a családommal Horvátországba mentem, a skót barátaimmal Olaszországba, a finn levelezőtársam pedig meghívott magukhoz.


Évente háromszor szoktam hazalátogatni: nyáron, karácsonykor és április környékén.


Pár napja összeszedtem valami vírust, ezért itthon (azaz a kollégiumban) szedem össze magam.


22/L

2019. aug. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!