Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy átlagos külsejű huszonéves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos külsejű huszonéves pasinak lehet barátnője?

Figyelt kérdés

Csak mert úgy veszem észre hogy a lányok inkább jóképű macsókkal járnak, és ha nem találnak ilyet, akkor sorban állnak, hogy ők is sorra kerüljenek.


Kb. mikor jön el az a kor náluk, mikor kevésbé lesznek felszínesek, és hajlandóak lesznek észrevenni az átlagos arcú pasikat is?


2013. jan. 26. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen. Sőt barátja is! :)


Viccen kívül: lehet, hogyne lehetne. Csak az átlagos külsejű pasinak tudnia kell, hogy a kivixolt csillivilli szupernők között hiába keresgél, neki az átlagos nők között érdemes forgolódnia. Ha esetleg az átlagos külseje nem átlagos belsőt takar, akkor hatványozottan érvényes, hogy önmagához hasonló nőt keressen.


Akkor jön el az a kor, amikor rájönnek, hogy a kockahas nem elég a boldogsághoz. Türelem! :)

2013. jan. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Általában nem a külsővel szokott gond lenni, hanem a viselkedéssel, kisugárzással. Inkább abban keresd a hibát, ne az arcodban.
2013. jan. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Argloss ***** válasza:

Az a baj, hogy nem neked való lányokkal akarsz ismerkedni. Akiket említesz azok a lányok nem igen fognak egyhamar megváltozni, talán még az első nagyon rosszul sikerült házasságuk után sem.

Ha a külsőddel nem tudsz érvényesülni, akkor valami más taktikát kellene használnod. Legyél vicces és ne a plázacicákat várd a disco egyik eldugott sarkában...

2013. jan. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Túlzás a megállapitásod szerintem. Én azt tapasztalom, hogy a huszonéves korosztályban sok lány akad, aki nem kifejezetten a modell alkatú/arcú pasikat vadássza. Tizenévesen még ez volt a jellemző rám is pl. A macsóságnál sokkalta fontosabb nálam a stilus, izléses öltözködés,ápoltság, humorérzék, kellemes kisugárzás, intelligencia és a megbizhatóság. Megnyugtathatlak, hogy rengeteg lány vélekedik hozzám hasonlóan a huszonéves korosztályban, legalábbis itt, ahol én élek. Magyaro.-n nem tudom :) Szerintem rossz helyen keresgélsz barátnőt, talán plázacicák közt.
2013. jan. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hol élsz?


Magyarországon sajnos nem az a helyzet, amit leírtál :(

2013. jan. 26. 20:34
 6/9 A kérdező kommentje:

Pedig nem plázacicáknál próbálkozok. Csak sajnos az átlagos lányok nem veszik észre magukról, hogy átlagosak, és sokszor jópasik után futnak.


Engem meg csak arra tudnak használni, hogy a vállamon sírják ki magukat, hogy miért nem kellenek a jópasiknak.

2013. jan. 26. 20:35
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tűnik önértékelési problémáid vannak, feltételezem azért mert kevés sikerélményed van lányok terén. A kérdésed ezt sugallja, hogy aggódsz, talán soha nem lehet barátnőd, mert átlagosan nézel ki. Az önbizalomhiányod, bizonytalanságod meglátszik a viselkedéseden sajnos és az is, ha görcsösen akarsz már végre barátnőt és sűrgeted az eseményeket. Riasztó tud lenni sok lány szemében, ha megérzik rajtad. Hiába kedvel, de ezen dolgokból kifolyólag csak barátként képes nézni rád. Ezt sem lehet általánositani persze.

Nem minden a macsóságon múlik ez tény, csak a buta libák körében. Ne hagyd, hogy a te válladon sirjanak. Erre nincs szükséged. Nem kell elkeseredni, biztos vagyok benne, hogy létezik olyan lány, akinek a szemében nem egy átlagos fiú leszel, hanem annál sokkal több, a hiányosságaid ellenére is. Meg fogjátok találni egymást, türelem :)


Kolozsváron élek.

2013. jan. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kolozsváron... így már mindent értek! A pesti és a nagyvárosi lányokról köztudott, hogy felszínesek.


Csak sajnos a munkám és a lakhatásom pesthez köt :( úgyhogy változtatni sem tudnék rajta, hogy esélyt adjak magamnak nem felszínes lányokkal ismerkedni.

2013. jan. 27. 08:42
 9/9 anonim ***** válasza:
Erről még nem hallottam és hihetetlennek hangzik. Azért gondolom a harmincas éveik közeledtével többségük már mégsem a nőcsábász macsókra bukik, hanem a biztonságot keresi és az értékes kapcsolatot, sokuk apajelöltet is, mivel szeretne már gyereket. Még mindig azt mondom rossz helyen keresgélsz szerintem. Nem létezik, hogy egy akkora városban ne találnál lányt, akivel kölcsönös a vonzalom. Elsősorban ne szorakozóhelyen keresgélj, mert ott többnyire tényleg csak szórakoznak veled. Hajrá.
2013. jan. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!