Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjak le erről a vágyamról és éljek úgy, mint bármelyik átlagos huszonéves?

Figyelt kérdés

Amióta csak az eszemet tudom, komoly kapcsolatra vágytam. A volt párommal is életre terveztem (pontosabban úgy voltam vele, hogy el tudtam volna fogadni azt, ha végleg vele maradok), holott akkor is mindenki azt hajszolta, hogy fogom én majd másképp is gondolni és ki akarom majd élni magam... Azóta sem változott. Volt egy egyéjszakásom, mert tudni akartam, mi ekkora dolog ezen, de inkább csak elvett belőlem, mint hozzám adott... Nagyon szar ezt úgy lejátszani, hogy az ember a párja ölelgetéséhez, simogatásához meg szeretgetéséhez szokott és ahhoz, hogy addig csinálja, amíg te is el nem mész, meg utána is figyel rád. Tudom, hogy hülye voltam, de legalább most tudom, mire mondok egy méghatározottabb nemet, egy rohadt senkinek éreztem magam közben, és ebben nekem nincs semmi pláne. Az életemmel elégedett vagyok más szempontból, és minden más a helyén, van, vannak barátaim, lassan végzek az egyetemen, sportolok, jól érzem magam, de párkeresés szempontjából évek óta csak keresem a helyem és nem találom.:/ Annyira érdektelenek az emberek randin is, a beszélgetéseinkben is benne van az a rutinos ismerkedés, csak a barátaimmal tudok éjszakákat végigbeszélgetni vagy szórakozni, de velük az első perctől így volt. És hiába ismerkedem (sajnos egy ideig csak online tudok), annyira kiüresedett az egész. Vagy megy ez a tárgynak nézés, és szinte mindig oda lyukadunk ki, hogy minden jó velem, de ő nem akar most komolyat és szexelhetnénk, "nem bánnám meg". De én meg nem akarok, én őszinte érdeklődést akarok, ami kicsit rólam is szól, nem a másik ösztöneiről. :( És valahol rosszulesik az, hogy ennyire nem akar senki felém érzelmileg nyitni. Nem a nyakamba borulni, vagy elvenni egyből feleségül, de legalább egy minimális garancia lenne arra, hogy a randik nem valami alkalmi hülyeségre mennek ki, meg komolytalan csapongásra. Nem érzem biztonságban magam a mai férfiak mellett egyszerűen, mert nem is akarnak mellettem maradni, pedig nem hiszem, hogy érzelmileg vagy értelmileg erre alkalmatlan lennék.


Lényeg a lényeg, és nem akartam hisztizni, csak szeretnék ezen változtatni, de nem tudom, hogyan. Én ezt nem tudom könnyen venni, nem kívánom a szexet egy idegennel, és valahol szorongató és nyomasztó, hogy csak ezért érdeklődnek irántam, és nem szeretnének megismerni úgy tényleg, vagy kicsit megerőltetni magukat és komolyan venni. Én is megtenném és eddig is megtettem, amíg észre nem vettem, hogy semmit sem kapok vissza ebből. Hogy tudnám ezt a vágyamat elengedni és élvezni valahogy azt, ami "van"? Nem az egyedüllétre gondolok, azzal elvagyok, hanem hogy ennyire megváltoztak az emberek és ennyire mást akarnak tőlem... Lehet alkalmazkodni egyáltalán ezekhez az igényekhez, ha mindig is másra vágytam és ez most is így van?


2017. dec. 1. 09:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miert kellene alkalmazkodni ehez? Mindig is voltak aki hosszu tavu kapcsolatot akarnak, most is vannak. Legyel olyan akitol nem csak szexet akarnak.
2017. dec. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Olyan vagyok. Mégis a legnagyobb "sikerem" az volt, mikor egy depressziós férfi ki akart sajátítani és éjjel-nappal nyaggatott. Azelőtt meg a volt párom volt rám kíváncsi utoljára úgy, mint értékes nőre. A többségnek be sem kell mutatkoznom, már felveti, hogy inkább járjunk össze.
2017. dec. 1. 09:43
 3/7 anonim ***** válasza:

Ugyanilyen vagyok.

Én összejöttem egy férfival a baráti körömből, akivel már a kapcsolat előtt végig tudtunk beszélgetni éjszakákat (azóta is), és már akkor az értékes embert láttuk egymásban, utána jött csak bónuszként a szexuális vágy, szerelem.

Tökéletesnek tartjuk a kapcsolatunkat.

Online nem egészen értem, hogy mit vársz, undorító húspiac az egész. Akkor már inkább tematikus facebook csoportokban, fórumokon, ilyesmi oldalakon próbálnék jóban lenni emberekkel, aztán hátha több lesz belőle.. élőben is szerintem az a legjobb taktika, ha csak simán barátkozol, aztán lehet hogy lesz belőle több.

Semmiképpen ne akarj te megváltozni!! Vannak pasik, akik pont ilyen nőre vágynak, csak nem mindig könnyű őket megtalálni! Sok sikert! :)

2017. dec. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:/:)
2017. dec. 1. 10:18
 5/7 anonim ***** válasza:

ugyanez, csak másik nem..


nem tudom lehet-e ezen segíteni

mondjuk én nem szeretnék megváltozni

2017. dec. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Depressziós volt a pasi? Ez miből szűrődött le?
2017. dec. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Semmi iránt nem mutatott érdeklődést, úgy ragaszkodott a társaságomhoz meg hozzám, olyan mereven és kétségbeesetten, mintha minden reménye bennem lenne, nagyon elborult tudott néha lenni, volt, hogy 9 körül lefeküdtem, mert fáradt voltam, másnap reggel meg 30 üzenetet kaptam tőle, amiben egyszer keres, aztán vádlóan odabökte, hogy már én is utálom, rá egy óra múlva bocsánatot kért, utána azt ecsetelte, hogy mennyire kilátástalan, aztán megint eltelt egy kis idő, akkor meg azért dünnyögött, hogy arra sem válaszoltam... Én meg eközben aludtam, és szó sem volt arról, hogy ébren maradok vele beszélni, gondoltam, nem lesz ez gond. Nagyon ki akart sajátítani, zavarta, hogy vannak férfi ismerőseim, barátaim, akkor ennek kapcsán rázendített, hogy lemondott már a normális nőről... Szinte mindenhez ilyen "minek" mentalitással állt, sem sportolni nem akart, semmi mást sem csinált szabadidejében, csak ilyen önmagába visszatérő esumefuttatásokat művelt, némelyiket meg is osztotta velem. Annyira nyomasztó és ijesztő volt, hogy tényleg én éreztem magamon azt a hangulatot...
2017. dec. 2. 06:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!