Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy átlagos huszonéves nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos huszonéves nő milyen könnyen talál magának párt?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, teljesen átlagos. Tudok csinos is lenni, ha akarok és akkor sokan megnéznek, de leginkább csak egy szürke kisegér vagyok, aki ha eltűnne senki se venné észre. 10 éve vagyok együtt az első párommal. Mindenben ő az első nekem. Én szeretem őt, de gyerekként/tanulóként, valahogy könnyebb volt vele. Most már mindketten dolgozunk, de semmi sem tesz a jövőnkért. Nekem van egy csomó megspórolt pénzem, de ez még magába nem elég. Ő viszont folyton elveri a pénzt, és úgy látom neki teljesen jó így, hogy az anyjánál lakunk. Hiába vágyunk ugyan arra, ha ő a kisujját se mozdítja meg érte.

Én szeretnék kertes házban élni, szeretnék egy kutyát. Feleség, és anya akarok lenni. Olyan férjet szeretnék, aki megbecsül, ragaszkodó, szeret velem lenni. Egy fárasztó nap után, inkább jön haza, mint a haverjaival sörözni, de ha néha el is megy velük, nem riad vissza attól, hogy meghívja őket, mondjuk ebédre, mert büszke az otthonára, a családjára.

Annyira szeretném ezt az életet élni, de egyre jobban úgy érzem, hogy ez csak vágyálom és soha semmi sem lesz belőle.

A mostani párom hiába ilyen, ha nem hajlandó tenni semmit ezért a jövőért. Viszont félek attól, hogy milyen lenne mással. Nem tudom mit csináljak. :(


2017. márc. 7. 10:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

24 éves fiatal vagy simán tudsz találni másik párt ha keresel...


de most térjünk vissza a mostanira amit rendbe kellene hozni...

próbáltál már vele beszélni erről? mit reagált rá?

csak vannak céljai, jövőképe...

ő mire vágyik?


24F

2017. márc. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
nem ijesztgetni akarlak, de az álmaidhoz másik pasasra van szükséged. Túl korán kezdtél vele. És beleragadtál egy kapcsolatba összehasonlítási alap nélkül. Ehhez kettő kell, a családhoz főleg. Szép élet, (én is ilyent tervezek magamnak)de azt tartsd észben, hogy ehhez egy férfira van szükséged, nem pedig egy hedonista gyerekre felnőtt testben... 39f Azt érzem, válaszút elé kerültél: Vagy ő és a mamahotel, vagy a céljaid.
2017. márc. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ugyanez a helyzet, csak nem lakunk együtt.

Én már egyre inkább biztos vagyok abban, hogy nem őt keresem, mert hiába akar tenni az egyik, ha nem akar a másik.


Ne félj a párkereséstől, nem értem miért viselkednek úgy a huszonévesek mintha a halálukon lennének... 24N

2017. márc. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
6%

Nagyon könnyen talál párt magának egy huszonéves nő, sőt a harmincas is gyakorlatilag csak válogatnia kell a nagy felhozatalból.

Akiknek nehéz, azok a NEM magamutogató és nagyarcú férfiak.

2017. márc. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha mások a céljaitok, ne fogytassátok! Az kevés, ha a társad elméletben egyetért veled. A kérdésedre válaszolva, egy huszonéves nőnek, aki tud csinos is lenni, jók az esélyei a társkereső "piacon". Nekem személy szerint nagyon bejön a gondolkodásmódod.
2017. márc. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha nem otthon ül és eljár bulizni, van hobbija ami aktív társas tevékenység, akkor nagyon.
2017. márc. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Egy huszonéves kisegér is talál párt magának, ha tud csinos lennei, mikor akar.

Más kérdés, hogy ha olyan párt keresel aki tetszik is, akinek céljai is vannak az nehezebb lesz, de nem lehetetlen.

Amúgy nőben is osk ilyen van aki csak él a világban, nulla célokkal. Én emiatt tettem lapátra az exem.

2017. márc. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
64%

Nálunk is ez volt de a költözésig nem jutottam el mert hamarabb kiszálltam. Akkor tudtam,hogy jôl döntöttem mikor meg se próbált megállítani vagy visszaszerezni a párom, igaz mi csak 4,5 évet voltunk együtt. De nem akartam úgy összeköltözni,hogy folyamat noszogattam és semmi eredményt vagy kedvet nem láttam tõle pedig a mai napig szeretem.

Kiscsillag egyedül nem tarthatod meg az omladozó házat.

20L

2017. márc. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ha kezdesz kiszerelés belőle, ne félj szakítani. :) Hidd el, hogy találnál párt. Ha gyorsan akarsz sok férfit megismerni, menj fel néhány ingyenes társkeresőre, csak ne egyszerre, mert akkor nem győzött a leveleket. :D Ajánlom a párom.hu-t, Randivonalat, Cupydo-, mert ezek nekem beváltak. Ismerőseimnek bevált még az Elittárs és a Tinder is. Sok rosszat hallani, de vannak normális, kedves, helyes férfiak is ezeken az oldalakon, mondjuk, a nagy része nem ilyen, de akad bőven. :D Biztos téged is betalálnának. :)

Ha még az a típus vagy, hogy ódzkodsz az internetet segítségül venni, akkor ismerkedj úgy, hogy naphosszat légy kinn a városban, vagy ahol laksz, menj helyekre, és ha csak látsz egy vonzóbb palota, nézz a szemébe, mosolyogj. Főleg olyan helyen, ahol nagyobb eséllyel közelebb jön, pl. könyvesboltban, bárban... Barátnőid segítségét is kérheted, hogy kerítsenek neked!

Ha még nem szerettél ki a párodból, próbálj a lelkére beszélni, vagy döntsd el, hol van az a pont, ahonnan nem engedsz többé... És ha át akarja léptetni veled, akkor szakítasz.

2017. márc. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
* kiszeretni, győzöd, palit
2017. márc. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!