Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha lányként...

Miért van az, hogy ha lányként a szüleim vesznek nekem lakást, akkor mindent alámtettek, ha keményen dolgozom, akkor szívtelen karrierista, de ha egy pénzes pasit fogok ki, akkor szerencsés?

Figyelt kérdés
Miért elítélendőbb az, ha a szülők veszik a lakást/kocsit, mintha hozzáköltözök egy férfihoz, akinek van lakása.
2019. aug. 31. 19:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%

Nem az a lényeg, hogy mit mondanak, hanem hogy ki mondja!

Remélem neked nem a Gyakori az etalon, vagy néhány irigy ismerős!

2019. aug. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
8%
Mert a pasi esetén felmerülhet a gyanú h az ágyasa vagy csak és csak a szép testeddel és szexuális tudasoddal érted el az eredményt
2019. aug. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%

Olyan úgysem lesz, hogy mindig mindenkinek jó legyen amit csinálsz.

Ezek az emberek pedig irigyek.

Ahelyett hogy mozgósítanák magukat és tennének a jövőjükért, mások kritizalasaban élik ki a frusztrációjukat.

Te csak csináld, amit te jónak latsz, mással ne is foglalkozz.

2019. aug. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem, ellenkezőleg. A családomban az tök normális, ha egy nő egy bőrönddel férjhez megy egy pénzes férfihoz, és akkor összecsapják a kezüket, hogy milyen szerencsés nő. Ha a nőnek van saját vagyona, mert örökölt, akkor elkényeztetett, ha viszont maga dolgozott meg érte, akkor karrierista.
2019. aug. 31. 19:54
 5/18 anonim ***** válasza:
84%

#4

Mert rohadt maradiak. Gondolom nem is fiatalok.

Még ott tartanak, hogy a szegény lány megcsinálja a szerencséjét egy jó partival, de jó!... nem kell neki hozomány

2019. aug. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Csak nekem van lakásom is, meg jól is keresek azzal amit csinálok, elkényeztetett is vagyok, meg karrierista vagyok.


A huszonegy éves unokatestvérem, aki meg beköltözött a barátjához, akinek saját lakrésze/kislakása van a szülei családi házában, és vezeti a "háztartást" az büszkeség.

2019. aug. 31. 20:12
 7/18 anonim ***** válasza:
74%

"Csak nekem van lakásom is, meg jól is keresek azzal amit csinálok, ...

A huszonegy éves unokatestvérem, ..."

Ha lakásod is van meg jól is keresel, akkor miért érdekel, hogy ki mit gondol az unokatestvéredről??? :-O Leszaromtabletta!

2019. aug. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
61%

Ki szerint elítélendő, a csórókra gondolsz, akik albérletre, csináltak gyereket huszonévesen, és örök börtön az életük emiatt?


Azt gondolom egy ilyen országban, ahol már 10-20ezer ft-os fizetéskülönbséggel kikezdenek, totál mindegy hogy milyen módon kaparsz össze tíz milliókat lakhatásra, én nem sajnálom attól sem akik drogból gazdagodtak meg itthon is, ki bánja? Boldoguljon mindenki ahogy tud, egy ilyen koszfészekben mint ez az ország, pedig hatványozottan érvényes.


Nyugodt lehetsz, én is megkaptam hogy 27 éves ló létemre már leválhatnék a szülőktől, mert kifog velem foglalkozni, én meg elküldöm a k____a anyjába az ilyet, mintha milliókat keresnék havonta úgy beszél némelyik büdös köcsög.


Egy szónak is száz a vége, örülj hogy rendes segítőkész családod van, segítsd őket.

2019. aug. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ha valaki szemedre veti h alad tettek mindent kerdezd meg h ok elutasitottak volna-e a lehetoseget, ha azt hazudjak h igen az az o dolguk, mindenkinek masok az anyagi lehetosegei amig nem masok karara szerzi az ember a vagyomat addig szerintem minden lehetoseget meg kell ragadni hogy biztositsd magad.


Unokatesod szinten nem hibaztathato, nem hinnem h csak azert van a pasival hogy legyen hol laknia ha meg adodott a lehetoseg ki kell hasznalni.

2019. aug. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ez egyszerűen csak hülyeség.:)
2019. aug. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!