Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért érzik szükségét a tini...

Miért érzik szükségét a tini fiúk, hogy az utcán bomboltessek az igénytelen zenéiket?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy máshol is így van-e, de ahol én lakom, ott ki sem lehet menni az utcára anélkül hogy valami kis törpe ne hallgatná a hordozható hangszorojan a trap zenét.

Ez menő mostanában?


2019. szept. 1. 10:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
43%
Lopott telefonhoz nem jár füles..."nem a cigányokra jellemző"...mert 10ből 1szer fehér csinálja. Szóval DE
2019. szept. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
56%
#11 Én azt mondom amit látok, és az esetek jelentős részében nem romáknál látom, hanem 12-18 éves fiataloknál, lányoknál és fiúknál egyaránt.
2019. szept. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A trap és drill az közel gengszter rapre alapul, csak ez modernebb, és nyomasztóbb.

Viszont nem az Európai és Magyar szarságok, nehogy ezek alapján ítéld meg. Talán az Angliai feketék zenéje még komolyan vehető mert azok is bandatagok mind, csak letagadják, de messze elmaradnak ők is a Chicagoi, Detroiti, Brooklyn-i, Harlemi és Bronxi bandák zenéitől.


Megnézed ezt a klipet, a felét nem érted ha nem figyelsz, mert a legtöbben másik bandának üzennek a klipjeiben.

https://www.youtube.com/watch?v=lGAVvBFj_GM


Ezek nem bohócok mint Majka, meg a Nyugati társai...

2019. szept. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én is cigányoknál látom főleg. Tudják, hogy senki nem mer rájuk szólni.
2019. szept. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szia...hát akkor bevallom hogy simán zenét én is szoktam bomboltetni pl amikor a baratommal autozunk, de pl csak 1-2 percig.


Ez egyszeruen oromet okoz embereknek mint pl a reszegen enekles ami ugyanugy zavaro lehet masoknak, viszont nekik akkor es abban a pillanatban jol esik.

2020. jan. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!