Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy fogadjam el, hogy GIMIS...

Hogy fogadjam el, hogy GIMIS lányok kellenek a férfiaknak?

Figyelt kérdés

Amikor végre elkezdenék közelebb kerülni valakihez, mindig kiderül, hogy vagy vonzódik a kiskorú lányokhoz, vagy adott esetben be is próbálkozik náluk..Én se vagyok idős, nemrég töltöttem be a 22-t, mégis aggódom a korom miatt.

A munkahelyen megismertem egy nagyon imádnivaló, 22-25 közötti fiút. Egyre többször jött oda hozzám beszélgetni, úgy éreztem, hogy esetleg tetszek neki, utólag már látom, hogy valószínűleg csak növeltem az egóját, de nem jelentettem ennél többet. A lényeg viszont, hogy kiderült, neki a nálam jóval fiatalabb, 14-18 közötti lányok jönnek be. Iszonyatosan rosszul esett, mert 1) addigra halálosan szerelmes lettem belé 2)szebb még talán lehetek, de fiatalabb már nem 3)amikor én voltam általános iskolás/gimis SENKIT se érdekeltem, sőt ki voltam közösítve a külsőm miatt..4) ennyire nem érdekli az ilyen férfiakat, hogy egy 14 éves lány pszichésen sérülhet és, hogy nem egyenrangúak stb??

Nemrég egy idősebb, magasan kvalifikált férfivel kezdtem ismerkedni. (Nem én keresem az idősebbek társaságát, a korosztályom levegőnek néz.) Már kezdtem elhinni, hogy őszintén érdekelhetek valakit. Kiderült, hogy 14 éves lányoknak írogatott szexuális tartalmú üzeneteket és még ki tudja mit csinált, "bizonyítékot" csak pár üzenetről láttam..

Én már mentálisan totálisan kész vagyok, nem bírom elfogadni, hogy ilyenek a férfiak, nem tudom mit csináljak. Eddig nem volt barátom és mivel minden igyekezetem ellenére senki se mutatja az érdeklődés legapróbb jelét sem (főleg nem a saját korosztályom), azért kezdek minden reményt elveszíteni, hogy valaha normális párkapcsolatom lesz, ahol a párom tényleg velem akar lenne és nem titkon 14-15 évesekre vágyik...Kezdem úgy érezni, hogy a férfiaknak semmi se elég..Mindig szebb/több/újabb/fiatalabb kell..Míg én nagyon boldog lennék egy emberrel életem végéig, ha ő is tényleg velem akarna lenni..



2019. aug. 14. 20:25
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
57%
Hát figyelj, ha jól főzöl, és nem zavarsz meccs közben, nekem 22 évesen is jó vagy.
2019. aug. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
76%

Hát ha választani kellene egy 14-16 közötti és egy 22 éves lány között akkor a 22 lenne a nyerő több okból is.


Azt hozzáteszem, hogy egy 16 éves is nézhet ki olyan jól mint egy 22

2019. aug. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
76%

Én 27/F vagyok és nem tudom elképzelni, hogy tinédzser lányokkal kezdjek ki. Szerintem a férfi többség nem megy egy bizonyos pont alá, csak pont rosszakat fogtál ki.


Azt viszont nem állítom, hogy kalandból nem próbálják meg a legális fiatal lányokat. Hosszútávon viszont egy efféle kapcsolat nem sejt jót.

2019. aug. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom, nekem meg pont az idősebb nők jönnek be. xD
2019. aug. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

#1 te 0-24-ben a gyakorikérdéseken vagy?

#2 de egyáltalán, hogy jön szóba egy 14 éves lány egy 25-30 (vagy idősebb) férfinál?? én akkor se közelednék 14 éves fiúkhoz, ha hozzájuk (is) vonzódnék...undorító így kihasználni egy gyereket, aki alig tud valamit az életről

2019. aug. 14. 20:35
 6/32 anonim ***** válasza:
87%
Oké, mondtál 2 db példát, akik speciel liliomtiprók voltak. Mi a helyzet a többi férfivel? Ha végigmész az utcán, gondolom, rengeteg 22 éves nőt látsz pasival az oldalán. Inkább azon kellene gondolkodnod, hogy ennyi idősen neked miért nem jött eddig össze egy sem?
2019. aug. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
80%
Mert nem akarnak komoly kapcsolatot. A 14 éves csajtól kényelmesebben szabadulnak meg. Plusz egy izgalmi faktor a fiatal koruk.
2019. aug. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
28%

14 körül már fiatalkorú és nem kiskorú


biztos, hogy a kor miatt teszik ezt? sokan azért próbálkoznak a fiatalabb korosztálynál, mert náluk látnak csak esélyt, viszont van aki kb azt a szellemi szintet üti meg


22 évesen azért remélhetőleg te nem egy 14 éves szintjén vagy agyilag, viszont lehet benned nem látnak olyan értékeket amik miatt megérné veled lenni, nem feltétlen veled van a probléma, csak nincs a környezetedben olyan aki egy olyan fajta lányra vágyna amilyen te vagy


szerinted milyen tulajdonságaid vannak amik előnyösek lennének egy kapcsolatban, illetve egy fiúnak?

2019. aug. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

# 6 az, hogy van barátnőjük nem jelent semmit, az első példaként felhozott fiúnak a legutóbbi barátnője 19-20 éves volt, de valójában fiatalabbakra vágyott, csak őket nehezebben kapja meg + valószínűleg elítélné a környezete

azért nincs kapcsolatom, mert csúnya az arcom

szeretném azt hinni, hogy nem ilyenek, de fenti két példán kívül még sajnos tudnék sorolni többet is, csak nem akartam nagyon hosszú posztot írni, mert kevesen olvasnák el

az nem lehet véletlen, hogy én futok bele ilyenekbe..lehet, hogy inkább a többiek jobban titkolják

2019. aug. 14. 20:45
 10/32 A kérdező kommentje:

# 8: "szerinted milyen tulajdonságaid vannak amik előnyösek lennének egy kapcsolatban, illetve egy fiúnak?"

nincsenek ilyenek, de ez most mindegy, nem azért keresnek 14 éveseket, mert én nem vagyok elég érdekes lol, ennek nincs is értelme..a második példaként hozott férfi gyakorlatilag korra tekintet nélkül évek óta írogat mindenféle lányoknak

ez a "náluk látnak esélyt" szerintem elég nagy baromság..egy fiatal lány szerintem sokkal zárkózottabb, magamból kiindúlva, nálam 0 esélye lett volna egy 18 év fölöttinek

2019. aug. 14. 20:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!