Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » IGÉNYES Tini lányok! 🙋👸...

IGÉNYES Tini lányok! 🙋👸 hogyan kellene kinéznem? 16/L

Figyelt kérdés

Segítenétek nekem?

Sajnos én elég sok mindent nem tudok arról, hogy hogyan kéne viselkednie a tini lányoknak.

Leírnátok mindent amit magatokért tesztek?

Hol vásároltok, milyen gyakran? Milyen termékeket?

Hogy tanultatok meg sminkelni?

Használtok parfümöt? Vagy csak sprayt? Milyen illatút és milyen gyakran használjátok? Naponta egyszer?

Hajatokat hány naponta mossátok? Én csak sampont és balzsamot használok rá, ti mást is?

Ki szoktátok vasalni? Vagy göndöríteni?

A körmötöket hogyan ápoljátok? Nem törik le, ha hosszú?

Suliba milyen cuccok vannak a táskátokban? Mik azok, amik elengedhetetlenek?

Hány pólótok, nadrágotok, cipőtök van kb?

Amikor alkalmi ruhába kell menni suliba, akkor mindig ugyanazt veszitek fel?

A kezeteket szoktátok szőrteleníteni?

Jártok kozmetikushoz?

Milyen a nem suliba járós ruhátok? Az otthoni vagy az amolyan 'koszolhatós, munkás".


Nagyon megköszönném, ha jönne rá válasz! Lehet kicsit fura, illetlen, intim kérdések, viszont én tényleg nem vagyok tisztában ezekkel az alap dolgokkal!

Általánosban még nem érdekeltek az ilyenek, jelenleg pedig HÁRMAN vagyunk lányok az osztályban. És őket nem igazán érdeklik az ilyen dolgok.:(

Anyámat sem, más nővel, lánnyal pedig nem sűrűn kerülök kapcsolatba.

Szóval kérlek ne nézzetek hülyének, tényleg komolyan gondoltam ezeket, mert látom, hogy eléggé el vagyok maradva a többi velem egyidős lánytòl:DD



2019. júl. 9. 19:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%
Tanulni akar a vele egykorú lànytàrsaitól:D De cuki. Egyem meg:D
2019. júl. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%
#1 és szerinted vajon miért? Mert ilyen a mai fiatalság. Ha kicsit másabb vagy, akkor beállítanak egy senkinek. A kérdező minden bizonnyal még gyerekes gondolkodású, nem tudja, hogy minél másabb a kortársaitól, annál jobb. Nem kell beállni a sorba.
2019. júl. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%

szia

veled egykorú lány vagyok.

Az igényesség a saját stílusunk&igényeink kivetüléséből származik.

Tehát azt kell megtalálnod, neked mimre van igényed.

Légy mindig tiszta, ápolt, a hajad, körmeid, arcod.

Ha akarsz sminkelni is csak lágyan, amennyit elbír az arcod hétköznapokon.

A ruháid legyenek mindig alkalomhoz illők, s egymáshoz illőek a ruhadarabok.


Most ha én válaszolok ezekre a kérdésekre, az neked nem mond semmit. Pl. nekem 3 naponta kell hajat mosni, lehet neked 5 naponta, mert neked kevésbé megy a zsírosodás. Ezt neked kell kitapasztalni.

2019. júl. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
26%
32 vagyok. De majd leírom a véleményem.
2019. júl. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%

Szia!!!



Ruhákról szerintem snnyi,hogy a te stílusod legyen.Menj el minél több ruhaboltba,ami tetszik,az menjen a kosárba

Én kb.2 havonta járok kozmetikushoz,mert pattis vagyok+gyanta,de nem egesz testen.Sminkelni suliba egyáltalán nem szoktam,szerintem baromság.Vannak pattanásaim,de nem látom értelmét,hogy eltüntessem szem elől.A körmeim...Normál hosszúságúak,szünetben általában körömlakkozom,suliba csak átlátszó körömerősítő lakkot használok.

Szerencsére szép göndör hajam van szóval sampon,néha hajpakolás,meg a 4-5 hónaponta az eltöredezett végrket fodrász levágja.



Én inkább elegánsabbnak mondanám a stílusomat,tehát nem hordok utcara edzőcípőt,sem tömeg vans csukát,es még sorolhatnám.Van 1-2 galléros felsőm,letisztult gyöngyös/,fodros felsőim,3 farmerom,2 ingem,4 szoknyám,2 elegánsabb nadrágom,egyszínű kardigánok,blézerek.Kb.5 fülbevalóm,2 karkötőm,5 nyakláncom,mivel szeretem az ékszereket.Suliba szoktam magamra parfümöt írni.



Ha cam kérdésed,írj!

16/L

2019. júl. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%

#5os vagyok

*végeket,fújni.


Ja,meg 4 naponta hajmosás.


De ami a legfontosabb,hogy találd meg önmagad,ebben nem tudunk segíteni sajnos.

2019. júl. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

"Hol vásároltok, milyen gyakran? Milyen termékeket?"

Ez elég tág. Szépítkezőszereket általában édesanyám szokott venni, kb havonta. Persze ha olyan van, akkor csak kedveltetésből én is vettem körömlakkot, de amúgy nem vagyok egy nagy sminkes.


"Hogy tanultatok meg sminkelni?"

Nem hordok sminket, ezért nem is tudok szépen sminkelni. Különleges alkalmakkor valamelyik barátnőm csinál nekem egy szolidabbat. Valamelyikük az anyukájától tanult, de vannak erről jó YouTube csatornák.


"Használtok parfümöt? Vagy csak sprayt? Milyen illatút és milyen gyakran használjátok? Naponta egyszer?"

Parfümöt csak ha elegánsabb helyre megyek, amúgy dezodort (Rexona). Az illat mindegy, neked kell, hogy tetszen. Reggel egyszer, utána annyiszor, ahányszor egy kicsit is megizzadok.


"Hajatokat hány naponta mossátok? Én csak sampont és balzsamot használok rá, ti mást is?"

Nagyjából 3-4. Van amikor egy hét is kimarad, akkor száraz sampont fújok rá. Én csak sapont használok, balzsam nélkül is szép marad a hajam.


"Ki szoktátok vasalni? Vagy göndöríteni?"

Vasalni nem, egyenes anélkül is. Göndöríteni ritkán, évente párszor.


"A körmötöket hogyan ápoljátok? Nem törik le, ha hosszú?"

Hagyd nőni, ha pedig túl hosszú, óvatosan vágd le. Utóbbit érzi az ember, mikor kell.


"Suliba milyen cuccok vannak a táskátokban? Mik azok, amik elengedhetetlenek?"

Ami a szépségápoláshoz kapcsolódik, az a dezodor, valamint a suli szekrényemben mindig van egy fésű és váltó póló és nadrág. Betét az alap, hogy legyen.


"Hány pólótok, nadrágotok, cipőtök van kb?"

Rövid póló kb 50, hosszú kb 20. 10 hosszú nadrág, 5 short. Asszem 6 cipőm van, de ebbe beletartozik az ünneplő cipő, amit utcára nem evsz fel az ember.


"Amikor alkalmi ruhába kell menni suliba, akkor mindig ugyanazt veszitek fel?"

Van egy téli és egy nyári "szettem". A cipő ugyanaz, csak a téliben hosszú a nadrág és felsőt van, míg a nyáriban szoknya és lazább felső. Van még egy blézerem is.


"A kezeteket szoktátok szőrteleníteni?

Nem.


"Jártok kozmetikushoz?"

Nem.


"Milyen a nem suliba járós ruhátok? Az otthoni vagy az amolyan 'koszolhatós, munkás"."

Az otthoni ruhám egy szakadt, megtépázott pamut nadrág, és egy egyszínű, sima póló.



A lényeg az, hogy sose félj önmagad lenni. Gondolkodj el azon, hogy milyen a stílusod, hogy szeretnél kinézni. Az igényes megjelenéshez nem kell olyan sok minden, és jobb, mintha 5 centi vakolat lenne az arcodon.

Segítséget kérni pedig sose szégyellj, bármiről is legyen szó. ;)


18/L

2019. júl. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%

Huh hát megpróbálok mindent összeszedni:)

Ruhákat a Tally Weijlben, H&M-ben, New Yorkerben, néha az Orsayben veszek és időnként a kínaiban is, mert nálunk a helyiben egész normális a minőség. Cipő az Deichmann, CCC, de magassarkú az van pár szintén kínais, mert 35-ös a lábam, de abból jó a 36 is :D

Kozmetikumom az nincs olyan sok, ált. Tescoban, Rossmannban, DM-ben veszem őket, elég ritkán sminkelek, buliba is a rúzs a legextrémebb, tusvonalat pl a mai napig nem tudok húzni. Fa dezodor van egy, amit évek óta használok, mert nagyon szeretem az illatát.

Parfümöket nagyon szeretem, rengeteg van, nagyon olcsó is meg drágább is, de olyan nagyon exkluzív fajtájúm nincsen, arra sajnálom a pénzt őszintén szólva 😅 jelenlegi kedvenceim a Naomi Campbell Cat Deluxe At Night és a Desigual Fresh Bloom, kb ezek a legdrágábbak is a polcomon. A használat gyakorisága a parfüm erősségétől függ, az At Night pl 3 fújással kitart a legugrálósabb buliban is 5-6 órán át, míg az olcsóbbakat 2-3 óránként is lehet fújni bőven, mert hamar elillannak.

Hajat én naponta, nagyon max két naponta szoktam mosni, mert iszonyat gyorsan zsírosodik:( az ilyen-olyan csodakencék nekem semmit sem segítettek, sőt csak rontottak a helyzeten, most valami egyszerű Balea sampont használok, ez teljesen megfelel, de a leghatékonyabb eddig nekem az egyszerű tusfürdő volt (de ez másnak meg nagyon szárítja a haját), azzal simán megvolt a 2 nap, amíg jól nézett ki a sörény:) vasalni nem szoktam, mert alapból tök egyenes, buliba begöndörítem, ha van rá időm.

A körmöm nem csiricsáré, sokszor csutkára van vágva, mert a diákmunkámban nem lenne praktikus semmilyen manikűr. Ha hosszúra növesztettem, akkor egész nagyra megnőtt, de kb 1 cm-nél már elkezdett letörni.

Sulitáska: a tankönyvekkel igencsak spóroltam, inkább neten olvastam el őket, a helyet ált. a kulcscsomóm, tengernyi aprópénz (amit lusta voltam kivenni), telefon, füles, töltő foglalta, de volt még nálam neszeszer púderrel, korrektorral, parfümmel meg 2 db ecsettel. Gyógyszer is mindig volt nálam a biztonság kedvéért meg betétek, tamponok, zsepi, sebtapasz, szóval sosem fértem bele valami kis retikülbe :D

Hát van viszonylag sok ruhám, de keveset hordok, nadrágból 3 van asszem, szoknyából is kb ennyi, 3-4 alkalma ruha meg 3-4 egyszerűbb. Kb 8 db mindenhez felvehető felső, 4-5 db feliratos póló, 2-3 kardigán meg 2 db beleugrós pulcsi. Van egy balerinám, egy edzőcipőm, egy torna meg magassarkú, 3 őszi-téli cipő/csizma.

Az alkalmi ruha nálunk a fekete-fehéret jelenti, szóval igen, van egy fehér blúzom meg egy kosztümszoknyám, a cipő más esetleg, karácsonyra nem fogok szandiban menni, de évzáróra sem csizmában.

Kozmetikushoz nem járok, nagyon nem szeretem, ha piszkálják a bőrömet, a szőrtelenítést is itthon csinálom. A kart is szoktam, mert nekem eléggé látszódik egy idő után a szőr:( de ott szerencsére elég kb havonta

Itthon ilyenkor, nyáron vagy bugyiban vagyok vagy max valami nagyon lenge kis strandruhában, télen meg cicanadrág vagy tréninggatya pulcsival. Ált túl bő, kinyúlt ruhákat hordok itthonra, olyanokat, amiket utcára már nem vennék fel.

Remélem, tudtam segíteni:)

19/L

2019. júl. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%

Nem vásárolok márkás helyeken, de szerintem az igényesség nem ezen múlik. Termékek közül szeretem a Dm-es dolgokat, márkák közül a Niveát, A Babát és a Garniert. A koliban a szobatársaim tanítottak sminkelni. Avonból használok egy gyümölcsös parfümöt, nem vagyok hajlandó váltani, imádom évek óta. Ezen kívül Rexona dezodort hónaljra, napi egyszer.

A hajamat heti 1-2x mosom, ennél többször csak ártanék neki. Fructis samponnal mosom, és hajolajat használok a végére, mert törik. Vasalni göndöríteni ritkán szoktam, pont az utóbbi probléma miatt. 3 havonta festetem, vágatom. Nem járok manikűröshöz, pénzkidobásnak gondolom, otthon szoktam maganak kifesteni, egész ügyes vagyok, van egy egész készletem hozzá. Suliba csak egy türköt viszek (nem festem ki magam suliba, csak egy piros színű Labello van mindig a számon) Nincs sok ruhám (szintén nem ebben mérem az igényességet) Évente kb. 3x veszek új cuccokat. Nyár, tél, és őszi-tavaszi ruháim vannak. Cipőkből sem sok, szeretem a könnyű szandálokat, ebből elég egy, van egy téli bokacsizmám, egy edzőcipőm az esős napokra, és van egy papucsom, meg egy alkalmi magassarkúm. Ennél többre nincs szükségem. Mindig ugyanabban az alkalmiban vagyok, hiszen senki sem jegyzi meg, ki miben volt utoljára fél évvel ezelőtt... A kezemet szőrtelenítem. Idegesít, ha jeti vagyok. Járok kozmetikába teljes kezelésre 3 havonta elég, mert eléggé normális arcbőröm van szerencsére. Otthon télen melegítőket hordok, nyáron pedig 2x nagyobb pólókat, legalább a 4 fal között ne tapadjon rám a ruha.

De hangsúlyozom, nem attól igényes valaki, ha sok pénzt költ extravagáns helyeken. Legyél alapból ápolt, plusz egy kis stílus. Semmit nem kell túlzásba vinni, nem attól leszel "menő". Ráadásul idejekorán tönkreteszed a bőrödet a sok vakolattal. Nem vagy elmaradva semmiről, akiket látsz, ők vannak nagyon előre :)

2019. júl. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%
Miért érzem azt, hogy ezt egy negyvenes úriember írta ki?
2019. júl. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!