Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismerek egy introvertált...

Ismerek egy introvertált cigány fiút. Ő miért ilyen csendes, nyugodt?

Figyelt kérdés

2019. szept. 1. 22:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
25%
Én rasszista vagyok, de ez a kérdés már nálam is beindította a rasszista detektort.. :D
2019. szept. 3. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Már miért ne lehetne introvertált, csendes és nyugodt? Ő ilyen és kész, előttem leírtak pár indokot, lehet válogatni.

A magyarok közt is kevés szerintem a csendes, nyugodt ember manapság sajnos.


Én mondom neked ritka az ilyen ember mint a fehér holló! Legyen cigány, magyar vagy akármi... ha már csendes és nyugodt akkor szerintem ritkaság.


Ismerek soha meg nem értett zseniket... lehet hogy ő ilyen. Miért is ne lehetne?


Egyáltalán biztos, hogy cigány? Csak mert úgy néz ki nem feltétlenül jelenti hogy az is lehet szolizik, lebarnult a nyáron vagy akár túlpigmentált a bőre.

Nézd meg a bőrét jobban vannak e pigmentfoltok rajta... nem ugyanaz mint az anyajegy csak nagyon hasonló, ezek adják mellesleg a túlpigmentált embereknek a bőrűk színét.


Amúgy furcsa de én is ismerek egy ilyet. :D


Lehet ugyan arra gondolunk? Hol laksz? :D

2019. szept. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!