Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sokaknak miért szórakoztató...

Sokaknak miért szórakoztató az, hogy?

Figyelt kérdés

Videókat néz férfiakról, akik az utcán odamennek nőkhöz, és tapogatjak, csokolgatjak, olelgetik őket?

Rendszeresen lineklgetnek ide ilyen videókat, és arra kíváncsiak, hogy ők is csinalhatnanak-e ilyeneket.

Ezt őszintén nem tudom hova tenni emberileg. Hogy lehet ez szórakoztató, sőt olyasmi, amit utánozni akarnak?


2019. szept. 3. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert kanosak.
2019. szept. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fura az biztos. Regen meg egy keretlen erinteseert is pofon jarta neki, manapsag meg ez van. Kicsit tobb tartast kellene mutatniuk a noknek, h mi az ami megengedett.
2019. szept. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
26%
Ilyet sehol se làtok. Azt viszont igen hogy nôk mindenkit feljelentgetnek.
2019. szept. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#1 Az egy dolog, de le tud menni egy átlag ember erre a szintre csak azért mert kanos?


2 Oh szóval te is abba a brigadba tartozol aki azt hiszi hogy a videók nem megrendezettek. Remek.... A valo eletben más a reakció, csak a gáz az, hogy ha egy nő lekever egy pofont, akkor a férfi (akivel amúgy sincs rendben minden agyban ha idegen nőket olelget vagy csokolgat) lekever egy akkorát, hogy a nőt a mentő viszi el. Na mindegy, kérdés nem erre irányult.


#3 https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

Itt a mai bohóc. Én viszont mindenkit feljelentgeto nőket nem látok, csak (soha fel nem jelentett) férfiaktól hallom hogy milyen elterjedt ez a jelenség ¯\_(ツ)_/¯

2019. szept. 3. 13:23
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocsanat, nem lattam az altalad emlitett videokat, azert irtam, amit irtam.
2019. szept. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért szerencsére nem minden férfi akkora fabunkóját vesztett ősember, hogy egy pofon miatt félholtra ver egy nőt. Én soha életemben nem ütöttem meg nőt, pedig volt, hogy lett volna rá okom.
2019. szept. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

2: Ez elég fura logika. Ha Micikében nincs tartás, akkor az azt jelenti, hogy engem is nyugodtan lehet fogdosni? Nekem mi közöm Micikéhez? Vagy szerinted az összes létező nő tartás nélküli.

A pofonról meg a régi időkről csak annyit, hogy nagymamám már úgy, hogy az utcán belemarkolt a fenekébe egy férfi, ő ösztönösen pofonvágta, aztán a férfi kergette, szerencsére nem érte utol. De ki tudja, mi lett volna.

De persze mindig a nő tehet arról, ha egy férfi molesztálja, már megszoktuk.

2019. szept. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mert szegények annyira ostobák, hogy azt hiszik valós a jelenet. Ezek megrendezett dolgok, beavatott szereplőkkel direkt az ilyen agyhalottaknak.

Képzelj el egy valós szituációt... odamegy egy vadidegen ember és meg akar csókolni és meg akar ölelni.

Minimum hogy lefújod gázsprayvel, vagy addig ütöd amíg mozog.

Hagyjuk már ezeket az ostobaságokat....

2019. szept. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!