Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az alacsonyabb (150-160 cm...

Az alacsonyabb (150-160 cm körüli) lányok közül sokaknak miért az a szempont, hogy a pasi jóval magasabb legyen náluk?

Figyelt kérdés
Tehát akár 180-190 centis srác. Nem furcsa kicsit ekkora magasságkülönbség? Vagy nagyobb biztonságban érzik magukat nagyobb ember mellett?
2019. júl. 29. 13:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%
156 centi vagyok, a férjem 185. Nem volt szempont a magassága, még jobban is örültem volna, ha valamivel alacsonyabb. De csak emiatt nem dobtam ki nyilván.
2019. júl. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
67%
Valószínűleg vonzóbbnak találják.
2019. júl. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
65%

159 centi vagyok, párom 172 centi, 6 éve boldogan együtt vagyunk.


Számomra csak annyi volt, hogy 5 centivel legyen magasabb tőlem, mert szeretek magassarkúakban járni.


Párkeresésben meg nem ez volt az elsődleges szempont.

2019. júl. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
58%

Gondolom, valami fetis... a pasi es a csaj reszerol is... Van hasonlo ismerosom, kicsit beteg, hogy a pasi mondjuk, hogy ferfias (marmint latszik, hogy egy felnott ferfi), a csaj meg olyan kicsi, mint egy kislany...

Nekem az a meglatasom, hogy erzelmek ide vagy oda, ne jojjon mar ossze egy csimpanz meretu no egy gorilla meretu pasival. xD


Na, de a velemenyek kulonboznek - ami nem mindig jo, de ez van. :D

2019. júl. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Metionin ***** válasza:
14%

Én 165 cm vagyok de szerintem nem praktikus ha a férfi sokkal magasabb. Nekem sok (hozzám képest) nagyon magas fiú ismerősöm van és kényelmetlen állandóan felnézni rájuk, nem beszélve arról, hogy rendszeresen a fejemre könyökölnek :D

A barátom amúgy 175 körüli.

2019. júl. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
51%
160 cm vagyok, párom 180 cm, nálam egyáltalán nem volt szempont a magasság, csak így jött össze. 20 centi kb. semmi, engem nem is zavar.
2019. júl. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Olyanokat is írtatok, hogy nem volt szempont, csak így jött össze. Én azonban arra voltam kíváncsi, akinél ez szempont volt, mint egykori kolléganőmnél. Amikor rákérdeztem, hogy miért, akkor azt válaszolta csak szereti a jóval magasabb férfiakat. Szerintem akkor is mulatságos a szintkülönbség, pláne ha a nő magasabb, de ettől még működhet a szerelem
2019. júl. 29. 14:28
 8/19 anonim ***** válasza:
67%
Nálam fétis. Elolvadok, ha egy pasi sokkal magasabb. Az arca, testalkata sem számít annyira.
2019. júl. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
14%
Dettó #8 😂 minél magasabb annál jobb :D
2019. júl. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

Nem kell ám 3 naponta megkérdezni kissé átfogalmazva...

Egyébként 180 cm manapság már átlagos. A korombeliek közül (19 éves vagyok) kb 5 pasit ismerek, aki kisebb (van/volt is barátnőjük, egy kb 175 centis egy 185 cm-es lánnyal járt majdnem 2 évig). Most akkor én haljak meg apácaként csak azért, mert egyesek szerint gáz a nagy magasságkülönbség? Mit csináljak, ha egyszerűen majdnem mindenki nagyra nőtt a környezetemben, én meg liliputi vagyok? Bár grátisz, hogy eddig csak alacsonyabb, 170 körüli srácok tetszettek és egynek sem kellettem (vagy csak arra), csak az általad említett “tartománybeliek” hajtottak rám. Amit én speciel furának is éreztem, de azt meg bunkónak, hogy esélyt sem adok neki csak azért, mert magas.

Egyébként meg ez olyan, hogy van, akinek egyszerűen ez tetszik és kész. Nem tudom, miért kell folyton ezen rugózni, másnak meg csak a négerek jönnek be vagy a szőke hajúak stb. Férfiak közül is van, akinek csak magas nő jöhet szóba vagy vékony, nagy mellű stb.

Ja meg még annyi, hogy unalmas már, hogy folyton kollektíven elítélik az alacsony lányokat és ismeretlenül is szidnak, néha mocskolnak minket, hogy tuti a magassága miatt nem jöttünk össze egy alacsony sráccal. Hát elárulom, hogy sokszor nagyon nem ez a helyzet, hanem az, hogy az illető már kb úgy megy oda a csajhoz, hogy “b+ te kis felszínes ribi, úgyis tudom, hogy nem fogsz összejönni velem, mert alacsony vagyok”. Egyszerűen süt sokukból a pesszimizmus, a rosszindulat, a mások hibáztatása a saját kudarcaik miatt és ez iszonyat taszító még akkor is, ha egyébként helyes az adott srác.

2019. júl. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!