Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Néha nem érzitek kilátástalann...

Néha nem érzitek kilátástalannak a sorsotokat, ha saját házban és családban gondolkodtok?

Figyelt kérdés

Néha nem érzitek kilátástalannak a sorsotokat, ha saját házban és családban gondolkodtok?

Nálunk már 40-50 mill. Körül van egy közepes családi ház. Honnan a fenéből lehet összeszedni ennyit átlag 200-300 ezres fizetésből is?

Egy ismerősét csok-kal bevállaltak hasonlót de így is egy fizetés megy a törlesztésre. 20 évig még csak le se betegedhetsz mert kell a pénz.

Akkor a másik a partner. Mivan ha lelép vagy válással végződik "ma már divat".

Ottmarad egyedül valaki a törlesztővel 200E. Plusz a gyerekekkel. Totál érzelmi és anyagi csődben.

Na sajnos én ilyeneken gondolkodok.



2019. szept. 3. 14:20
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
pl
2019. szept. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
*ok
2019. szept. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Mi nagyszülőktől örököltük, abban fogok majd lakni. Nagyszülője mindenkinek van, nem is értem mások hogyhogy nem gondolnak erre.
2019. szept. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Úgy kedves hármas, hogy egy nagyszülő párnak lehet 6-8 unokája is, míg háza általában csak egy van.
2019. szept. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Nem
2019. szept. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem vagy milliomos, vagy nem örökölsz lakást, vagy házat, akkor sajnos csak a lakáshitel, vagy bérlés marad. Átlag fizetésből lehetetlen akár kis lakást is venni. Vagy elfogadod ezt tényként, vagy fölöslegesen túráztatod magad azon, amit nem tudsz megváltoztatni.
2019. szept. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van utolsó, csak azt nem értem, miért elégszenek meg az emberek az átlag fizetéssel, aztán meg sírnak hogy nem elég.
2019. szept. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem; jelenleg még nem gondolkodom családi házban, de ha gondolkodnek, sztem vidékre költöznék ahol olcsóbbak a kertes házak, és kocsival járnék dolgozni.
2019. szept. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Gyereket nem akarok, szóval ilyen téren nincs probléma.

Pontosan megvan mit akarok az elkövetkezendő 10 évben, és ha minden a terv szerint halad, akkor nem kell belemennem hitelbe se, mert az Isten óvjon a bankoktól.

De igaz az, hogy a kormány teljes mértékben ellehetetlenítette a fiatalokat a lakásszerzéstől, hiába megy a "család az első" meg "CSOK" meg hasonlók a tv-ben.

2019. szept. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!