Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is utálja a saját szülinap...

Más is utálja a saját szülinapját? Miért?

Figyelt kérdés

A szeretteim szülinapját nagyon szeretem, mindig igyekszem a kedvükben járni és meglepni őket, olyan személyes dolgokat kitalálni, aminek eddig nagyon örültek. Figyelmes vagyok és általában mindig tudom, hogy mire van szüksége a másiknak, mit szeret(pl ételekben, személyes kis tárgyakban) szóval sosem előre kérdezgetem és lövöm le a poént.


A sajátom viszont teljesen más, annak ellenére, hogy nagyon imádom a meglepetéseket, sosem lepnek meg. Általában az van, hogy nagyiék előre megkérdezik 'mikor tartom' miközben én nem is 'tartom' tehát nem szervezem magamnak, és nekem hülyén jön ki, hogy meg kell mondanom, hogy x napon, x órában gyertek felköszönteni?! Pár nap múlva lesz a nap, anyukám meg szintén már előre kérdezi, hogy milyen kaja legyen, mit szeretek? Szintén rosszul esett, hisz 22 év alatt ismerhetne annyira, hogy mit szeretek. Illetve az is elhangzott, hogy legyen-e torta, vagy csak süti, szóval kb én kellene megmondjam mi hogy legyen majd, miközben arról sem kellene tudnom, hogy fog jönni anyukám párja és a testvére, mert nem akarták, hogy tudjam, de anyukám persze elmondta nekem. Lehet, hogy most nagyravágyónak tünök, de értékelem, hogy legalább igy törődnek a dologgal és kedveskedni próbálnak... de annyira rosszul esik az a része, hogy nekik én találom ki a dolgokat és szervezem meg, most még a sajátomat is. Minek kell tudjak arról, hogy lesz-e és milyen lesz a torta, a kaja, ki szeretne meglepni a felköszöntéssel... Plusz páromtól is annyi van, hogy lerak pár ezer ft-ot és 'vegyél amit szeretnél' miközben ő is jól tudja, mennyire imádom a meglepetéseket, a spontán dolgokat, mennyire vágytam volna egy kis élményre , főleg, hogy szabin leszünk mindketten. (nem nagy dolgok, 100km-es körzetben csomó szép hely van, ahova leléphetnénk 1-2 napra) Mert nekem teljesen más, mikor én hozom fel és tervezzük, hogy megyünk valahova, vagy azt látom, hogy ő törődött a dologgal és megakar lepni. Mint kiderült nem tervezett semmit.

Már előre utálom az egészet és nem várom...

Más is van igy vele? Talán túl gyerekes vagyok, és lekellene mondanom a hasonló dolgokról...


2019. aug. 15. 21:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Utálni nem utálom, csak kicsit szomorú, hogy egy évvel kevesebb van hátra.

Valahol ez elkeserítő.

2019. aug. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Metionin ***** válasza:
100%
Nem tudom, én nem utálom csak nem tulajdonítok neki jelentőséget. Valószínűleg azért, mert gyerekkoromban sem ünnepeltük meg, így nem nőttem bele abba hogy ez egy más nap mint a többi.
2019. aug. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szerintetek nagyok az elvárásaim, vagy jogosan esik rosszul ez a dolog?
2019. aug. 15. 21:52
 4/7 anonim ***** válasza:
26%

Mindenki figyelmes veled a maga modjan de te abban is megtalalod a lehozot.


Van hasonlo ismerösöm aki szinten nem tud örülni semminek, valahogy soha nincs elgedettseg erzese, hidd el ha mindenki kitenne magaert ezer %-ra amennyi töle telhet, te akkor is bele tudnal abba is kötni sztem amiert latszik is hogy aprosagokba kötsz bele azaz a kàkàn is a csomot keresed.


Hidd el ha nem köszöntene fel senki egy google-s szülinapi gyertyaknak is örülni tudnal a netröl

2019. aug. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

Es kerdesre en csak annyiban utalom a szülinapom hogy a facen is ebböl mar verseny van hogy kit hànyan köszöntöttek fel. Szabàlyosan szàmolja az oldal hogy hànyan irtak az idövonaladra a szülinapod alkalmabol. Ez automatikusan generalja hogy ha a bartnömet többen köszöntik akkor en rosszabb ember vagyok nala vagy mi??

Ja es legtöbben azert irnak (föleg akit joforman csak facen latsz nincs is kapcsolat)hogy te is majd köszöntsd öt es növeld az ö statisztikajat.

2019. aug. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Utalom!!!!

Nem szeretek ajándékot kapni. Nem szeretem hogy rólam szól bármi is. Mondjuk nem mintha eddig bármikor is rólam szólt volna de akkor is. Utálom.

2019. aug. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
93%
Nos.. 3 éve nem lehetek a családommal a szülinapomon(persze mindig tartunk 'pótszülinapot') úgyhogy ne haragudj de eléggé felhúzott a hálátlanságod. A nagyiék engem is megkérdeznek, hogy melyik nap tartsuk mivel nyilván úgy készülnek ők is. Mi az hogy rosszul esik, hogy megkérdezi mit főzzön? Nyilván tudja, hogy mit szeretsz enni, de természetes, hogy megkérdezi.. nem is értem. Mi pl mindig megbeszéljük kinek milyen tortája legyen kb pl izre. Lehet tavaly csokisat akartam enni de idén a citromosat kívánom, attól még a formájával ők lepnek meg. Azt is mindig megbeszéljük ki jön el. Mert kb. egy normális családba ez a szokás. A hozzáállásoddal van a baj nem velük. Nem hogy örülnél, hogy megkérdeznek. Ha fordítva lenne és a tudtod nélkül lenne eldöntve minden vagy esetleg meg se lenne tartva akkor meg az lenne a baj.
2019. aug. 16. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!