Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek?!? SOS követ valaki.

Mit tegyek?!? SOS követ valaki.

Figyelt kérdés
busszal utazok mindennap 30 percet. ez még oké, de egy hosszú egyenes járdán 15 percet kell sétáljak, amivel nem lenne bajom , viszont elég kihalt minden ott, és nagyon beteg alakok mennek csak arra. ha masmerre megyek nem érek be a suliba, meg az egész város ilyen ott se lenne más. nagyon félek, ma is rámkiabáltak, esernyővel hadonásztak felém, leszolitanak. rettegek, egész nap gyomor idegem van hogy megint mennem kell azon az úton. mit tegyek? délutánonként a barátnőmmel megyek, reggel viszont kocsival hozzák, szóval egyedül kell legyek. :(

2019. szept. 3. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Ebből a kérdésből hol marad az "SOS követ valaki."-rész? Senki nem követett a kifejtésben. Vagy az csak clickbait volt, hogy elolvassák a többit?
2019. szept. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
jajj tényleg nagyon sajnálom teljesen szét vagyok esve.. szóval van egy férfi aki mindig a buszon próbál közel lenni hozzám , mikor leszálltam egyszer elkezdett követni de leráztam valahogy, másnap megint nézte hogy merre megyek és mindig bámul, nyáron mikor buszoztam, üres volt az egész és mellém ült csak azért is. pánikrohamom van sokszor ezek miatt
2019. szept. 3. 16:23
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Sofőrnek (miért) nem szóltál? Úgy nehéz segíteni, ha nem kérsz segítséget. Főleg ha rendszeres utasokról van szó, akkor jó ha tud róla, ha valaki problémás neked. Mert csak attól, hogy leülnek melléd, a sofőr nem fogja figyelni.
2019. szept. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de igazából nem ez a lényeg
2019. szept. 3. 16:27
 5/9 A kérdező kommentje:

az UTCÁN mit csináljak? ha megtá

adnak. gördeszkával letudom ütni?

2019. szept. 3. 16:41
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
A gördeszkát miért nem a talpad alá rakod, hogy begurulj az iskolába? Ha kihalt a környék és forgalom sincs, végigsuhansz az utcán, és kész. Igaz a kérdésből bármi is? Ha egyszer gördeszka van nálad, akkor nem az a logikus, hogy használod? Ehhez képest sétáról meg elkésésről írsz. Egyszerre kihalt minden, meg beteg alakok is mászkálnak, és a kihalt városban háromszor is interakcióba kerülsz különböző emberekkel, akik mind traumatikus élményt adnak. Aha...
2019. szept. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vegyél gázsprayt és használd ha megtámadnak...
2019. szept. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha nem érzed magadat biztonságban, hívd fel magadra a megbízhatónak tűnő járókelők figyelmét, kérj tőlük segítséget bátran. Ha nincs senki, hívd fel a rendőrséget vagy a helyi polgàrőrséget.


Az egyébként segít, ha pl deszkával gyorsîtasz az utazáson.

2019. szept. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem tudok gördeszkázni azért nem suhanok végig. megoldottam, apával beszéltem meg bátyámmal . önvédelmire fogok járni meg pszichológushoz a pánik betegség miatt.
2019. szept. 3. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!