Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem féltek attól, hogy úgy...

Nem féltek attól, hogy úgy fogtok megöregedni, hogy alig éltetek?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, de félek attól, hogy úgy fogok megöregedni, hogy a legtöbb vágyamat nem tudom megélni, mert vagy nem lesz ezekre pénzem vagy nem lesz ezekre időm a robotolás mellett.


Nem látok ígéretes jövőt magam előtt, hogyha itt maradok az országban, ezzel ugye nem csak én vagyok így?


2019. szept. 3. 19:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok ezzel. De próbálom kihasználni a lehetőségeket, hogy minél több mindent megéljek, átéljek. De munka mellett nagyon nehéz.
2019. szept. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a kérdésedre válaszoljak,nem.Két vágyam volt életemben,hogy lássam a gízai piramisokat,és hogy tudjak venni egy kis tanyát távol a várostól-emberektől ahol egyedül élehetek csendesen.Mindkettő teljesült.
2019. szept. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem éppen ezért az a célom, hogy a jövőben ne kelljen dolgoznom (vagy csak annyit, amennyit szeretnék).
2019. szept. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Barackoshányás ***** válasza:
0%
De
2019. szept. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én 19 évesen külföldre költöztem.

Most vagyok 23. Azóta saját autóm van, egy 2 és fél szobás lakásom Magyarországon és minden évben legalább 3x utazom valahová + évi 3x Magyarországra. Szóval lépjetek! :)

2019. szept. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem félek!


73/F

2019. szept. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem, mert kihasználom a szabadidőmet, az egyetem volt a legjobb időszak, de azóta is kb. minden hétvégén van vmi program
2019. szept. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha ilyesmi félelmem lenne akkor azt csinálnám szabadidőmben amiről azt hiszem, hogy hiányozni fog. Téged mi tart vissza?
2019. szept. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően nem.


Igaából mióta dolgozom, sokkal jobban becsülöm és beosztom az időt. Túrázok, kirándulok, eljárok múzeumokba (főleg technikai) vagy sport eseményekre (technikai sportok, autó sportok). Sokszor ha csak spontán eszembe jut valami akkor megteszem. Próbálok úgy élni, hogy ha most meghalnék, akkor azt mondhassam, hogy azért egész jó volt így.

2019. szept. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#8-as, a pénz. Egyik nagy vágyam az, hogy utazzak és világot lássak. Pénz nélkül ez nem megy.
2019. szept. 3. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!