Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tudnátok mesélni a nehéz...

Tudnátok mesélni a nehéz időszakaitokrol amikor semmi sem jött össze nektek? Hogyan éltétek túl?

Figyelt kérdés
Mostanában teljes csődtömegnek érzem magam. 21 éves vagyok, és az eddigi életemet ( némileg a maganugyi kudarcaim miatt ) a tanulásnak szenteltem. Azonban a diplomához közeledve egyre jobban látom, hogy hiába vagyok éltanuló, a jegyek nem tükrözik a tudást, max a szorgalmat. Rajottem, hogy nem vagyok elég jó az esetleges végzettségemhez, így a képzés befejezése is egyre nehezkesebben megy. Nem látom azt a csodás jövőt amit annak idején elképzeltem, hogy a szorgalmam legalább annyira előre visz, hogy büszke legyek magamra. Emellett a jogosítvány, második nyelvvizsga letétele sem megy, és a magánéletemen sem tudtam javítani pedig úgy érzem, hogy mindenbe rengeteg energiát fektettem, mégsem megy.
2019. jan. 21. 17:35
 1/1 Legyenszépnapod! ***** válasza:

Én még fiatal vagyok úgyhogy ha nehézségeim vannak szüleimhez vagy a Bibliához fordulok. Gyakran érzem úgy hogy nem vagyok elég jó.


Te most egy nagyon izgalmas utazásban vagy szerintem. Hiszen megtalálni mit akarsz kezdeni az életeddel soha nem unalmas. Szerintem próbáld ki magad több téren. Ùgy értem, nem tudom milyen egyetem ez vagy hogy mennyi szabadidőd van de akár önkénteskedhetsz és az a közérzetnek is nagyon jót tesz.

Én voltam gyerektàborban önkéntes és rájöttem hogy gyerekekkel akarok foglalkozni felnőttként mert ha nem teszem az életem nem ér semmit.


Az életed hatalmas ajándék, használd ki a lehetőségeket

És ne ess kétségbe ha most még nem alakulnak jól a dolgok mert a szorgalmad szerintem nagy erősség. Azt sok munkahelyen díjazzák szerintem.

Egyébként van olyan aki negyven évesen jön rá hogy mit akar csinálni, és megtanulja, és csinálja. Szóval így is lehet.

A magánéletedben pedig a komunikáció mindenképpen nagyon fontos.


Nagyon sok sikert kívánok neked és remélem hogy azért valamit tudtam segíteni ': D


A végére még egy idézet:

''Túl rövid az élet ahhoz, hogy a negatív dolgokon keseregjünk, viszont ritkán elég hosszú ahhoz, hogy képesek legyünk meglátni benne a szépséget.'' (Szebedy Bodza)

2019. jan. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!