Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ha így kutakodok...

Szerintetek ha így kutakodok egy ember után, mekkora az esélye hogy lebukok? (többi lent)

Figyelt kérdés
A hétvégén egy kietlen helyen odajött hozzám egy furán viselkedő ember.. nagyon rossz érzésem volt. Azóta nem hagy a dolog nyugodni,főleg hogy a helyszínt nem tudtam elhagyni és senki nem volt a környéken. Azt találtam ki, hogy utána erdeklődök a környékbeli boltokban, szerintetek hogy csináljam, mit kérdezzek, hogy ne hallja vissza esetleg?
2019. szept. 4. 06:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el.
2019. szept. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ártott neked, akkor nem kell vele foglalkozni.
2019. szept. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia,

Volt egyszer már egy hasonló kérdés valahol itt. Ott az illető azt írta, hogy követték őt és a rendőrség semmit nem tett, hiába szóltak. Így végül egy megtermett fiú barátja néhányszor elkísérte és végül abbamaradt ez a "követés".

Üdv, remélem segít.

2019. szept. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha hire menne sem baj mert erdeklödest keltene es elkezdene ö is keresni teged

Jarj oda ahol talalkoztatok

2019. szept. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
No, kicsit bővebbet! Mitől volt fura? És hogyhogy nem tudtad elhagyni a helyszínt?
2019. szept. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem tudtad elhagyni a helyszínt, talán lefogott vagy pisztolyt tartott a fejedhez?
2019. szept. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%
Juj, de titokzatos vagy. És főleg buta. Mit akarsz “kutakodni” odamész idegenekhez az utcán, hogy “keresek valakit akit nem ismerek, maga ismeri?” vagy mit tervezel? Hülyének fognak nézni, és onnantól te leszel a környék furán viselkedője, csak szólok...
2019. szept. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó! Igazad lett, nagyon furán néztek rám a boltokban :-D És semmit nem tudtam meg.
2019. szept. 5. 18:07
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért ment ki a divatból a személyes ismerkedés? Mondjuk odamész, megkérdezed a nevét, stb? Tudod, mint mikor még nem volt internet.
2019. szept. 5. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igazad van. A nevét tudom, azt megkérdeztem, hétköznapi. Arra rájöttem hogy nincs telefonja... azt mondta otthon felejtette de éreztem hogy hazudik. Nem tudom mi járt a fejében, de úgy nézett rám mint egy ragadozó. Féltem.. pont ezért vagyok kívancsi.
2019. szept. 6. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!