Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Folyton pörög az agyam, nem...

Folyton pörög az agyam, nem tudok másra koncentrálni, mi segítene?

Figyelt kérdés
Sziasztok,kb 1 honapja folyamatosan pánik szerűen előjön egy ilyen gondolkodás menet hogy én felnőtt korba milyen munkát szeretnék,annyira hogy másra nem is tudok koncentrálni,el sem tudom vonni a figyelmem mert annyira pörög az agyam. Hozzátennem hogy érthető legyen hogy mostanába nagyon gondolkozom hogy melyik hivatást válasszam,vendéglátóipar,és rendezvényezés az ami első szempont,édesapám rendezvényezébe van,egy céget visz. Ebbol faladóan jött,de emellett sok olyan dolog van ami átfut rajtam “mi lenne ha” mentalitással. Az a problémám hogy elég messze van hogy ezen gondolkozzak,és sajnos addig nem tudok koncentrálni. Illetve tényleg pánik szerűen jönnek,gyors szívveréssel pörög az agyam hogy mi lesz akkor,stb. Mit tegyek?

2019. aug. 30. 00:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Fölösleges ezen agyalni, a felnőttkort előbb meg is kellene érni. Lehet, hogy holnap elüt egy busz, vagy betegségben halsz meg 3 év múlva. Ha az sem, akkor 10 év múlva a többi emberrel együtt.
2019. aug. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Itt most jelenleg nem az a lenyeg hogy meghalok e,és amit te írtál nem js kapcsolódik a kérdéshez. Attol fuggetlen hogy meghalok,meg most ez van
2019. aug. 30. 09:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Első körben inkább azt kéne tudnod, hogy te mit szeretnél. = apukádnál akarsz dolgozni, vagy ő akarja? Ilyen esetben egyébként nyáron, hétvégéken is segíthetsz neki, okosabb leszel és rájössz, neked való-e.

De hát ha messze van még, akkor tényleg ne stresszelj, mindig lesz valami :D

2019. aug. 30. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ő nem akarja,én se szeretnék de mar voltam vele jópárszor dolgozni,és nagyon tetszik,rendezvényezésbe más terülrtek is.
2019. aug. 30. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!